Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> курсова робота безкоштовно: Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства

Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства / сторінка 6

Назва:
Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,34 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 

Залежно від обсягу зобов'язань розрізняють три варіанти зустрічних закупівель.
Перший варіант. Він допускає, що зобов'язання зустрічної закупівлі містить контракт купівлі-продажу, в якому передба-чається, що імпортер сплачує повну вартість товарів згідно з документами, що підтверджують поставку, а експортер прий-має на себе зобов'язання купити не пізніше від установленого терміну зустрічні товари на всю суму експортного контракту. Імпортер визначає перелік товарів зустрічного постачання, їх основні характеристики, ціни і вимагає від експортера пред-ставлення в комплекті платіжних документів і банківської га-рантії належного виконання зобов'язань щодо зустрічних по-ставок, тобто фінансового забезпечення угоди.
Сторонами укладаються основний і додатковий контрак-ти, в яких вони обмінюються ролями продавця і покупця.
Другий варіант. Підписується основний контракт, згідно з яким імпортер оплачує одну частину суми коштами, а іншу — зустрічними поставками товару. На суму зустрічних поставок укладається додатковий контракт, що відображає основні зо-бов'язання імпортера по постачанню зустрічних товарів пого-дженої номенклатури, певної якості і рівня цін. У випадку не-виконання зустрічних зобов'язань за додатковим контрактом імпортер основного контракту зобов'язаний оплатити експор-теру всю суму, що залишилася, грошима.
Третій варіант. Укладається основний контракт, згідно з яким близько половини вартості поставленого товару імпор-тер оплачує коштами, а частину, що залишилася, — зустрічни-ми поставками товарів. Але в цьому випадку він здійснює зустрічні поставки авансом, тобто до основної поставки. Такі зустрічні закупівлі називаються авансовими, чи попередніми. Контракти на основну поставку і на авансову поставку пов'язані між собою таким чином, що закінчення виконання зобов'язань по зустрічному авансовому постачанню товарів є початком виконання зобов'язань за основною поставкою.
Для захисту своїх інтересів експортер в основний кон-тракт включає обов'язки імпортера надати фінансові гарантії виконання зустрічних поставок.
Імпортер захищає свої інтереси тим, що авансові поставки товарів за додатковим контрактом здійснюються тільки за на-явності банківської гарантії належного виконання зобов'язань на всю суму авансових поставок. [9,ст.99-123].
Викуп техніки, що була у використанні, при збуті більш нових моделей і модифікацій. За цією формою торгівлі експортер одержує можливість продати більш сучасну і дорогу продукцію, а імпортер — можливість звільнитися від мораль-но застарілої техніки, а також продати її за залишковою вартістю, тобто врахувати її у вартості нової придбаної техніки. Вартість викупленої техніки зараховується в платіж за нову і становить залежно від її стану, моделі, року виготов-лення й інших умов приблизно 10-20% вартості нової.
Операції з давальницькою сировиною. Давальницька операція — це постачання однією країною сировини, напівфа-брикатів, комплектуючих деталей для їх наступного перероб-лення, складання в країні торговельного партнера і зворотнє постачання готових виробів у країну першого експорту.
Економічний зміст таких операцій полягає в тому, що власник сировини, не маючи потужностей для її перероблен-ня, передає її переробному підприємству, що знаходиться в іншій країні, в обсязі, необхідному для забезпечення вироб-ництва заданої кількості готової продукції, покриття витрат, пов'язаних з переробленням, а також для забезпечення визна-ченої норми прибутку переробному підприємству.
Виплата штрафних санкцій і відшкодування збитків пе-редбачаються в основному в товарній, а не грошовій формі. [13,ст.34-38].
Прості компенсаційні угоди. За цієї форми зустрічної торгівлі експортер поставляє виробниче устаткування на умо-вах комерційного кредиту, а імпортер після його встановлення і пуску в експлуатацію, погашає, компенсує його вартість і вартість кредиту постачанням продукції, виготовлеі^01 на Цьо-му устаткуванні, поступово, як з розстрочкою платежу.
Метою даних операцій є: створення нових виробництв, но-вої продукції, насичення сучасним устаткування і техно-логією енергоємних галузей промисловості, що потребують реконструкції.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок