Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Звіт переддипломної практики

Звіт переддипломної практики

Назва:
Звіт переддипломної практики
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,39 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Звіт переддипломної практики


Зміст.
Характеристика підприємства.
Структура підприємства.
Вступ.
Історія становлення електронної комерції.
Основні сфери електронної комерції
Моделі електронного бізнесу
Вибір мови програмування.
Висновок
Список використаних джерел.


3. Вступ.
Розуміння електронної комерції тільки як процесу купівлі і продажу продуктів у режимі on-line дуже обме-жене. Дійсно, електронна комерція починалася з операцій купівлі-продажу і перерахування коштів через комп'ютерні ме-режі. Але сьогодні це поняття істотно розширилося і включає торгівлю принципово новими товарами, наприклад, інфор-мацією в електронному вигляді.! Електронна комерція поєднує процеси розробки, просування на ринок продажу доставки, післяпродажного обслуговування за до-помогою Інтернет, створення віртуальних співтовариств спожи-вачів і бізнес-партнерів.|Таким чином, електронна комерція містить у собі не тільки ділові операції, пов'язані з безпосереднім отриманням прибутку (купівля-продаж товарів і послуг), а й процеси підтримки отримання прибутку (створення попиту на товари і послуги, післяпродажна підтримка й обслуговування покупців, полегшення взаємодії між діловими партнерами).
Електронна комерція використовує ресурси Інтернет, інтранет і екстранет, інших комп'ютерних мереж для обслугову-вання кожної ланки в цьому ланцюжку. Наприклад, електронна комерція може включати:
інтерактивний маркетинг;
замовлення й оплату товарів через World Wide Web;
екстранет - доступ покупців і постачальників до баз да-них товарів;
інтранет - доступ дистриб'юторів, продавців і служби підтримки покупців до б*аз даних покупців;
залучення до процесу розробки продукту споживачів і бізнес-партнерів за допомогою електронної пошти та дис-кусійних груп.
Електронна інтеграція принципово змінила підхід до визна-чення організації, повернувши до життя віртуальні підприємства, чия здатність до досягнення ринкових переваг визначається вже не виробничими потужностями чи рівнем пропонованих послуг, а здатністю організовувати і підтримува-ти електронну систему бізнес-відносин. Велетенські бізнес-мережі сформовані на базі електронної інтеграції - локальні і глобальні бізнес-співтовариства, наприклад, створені системою TradeNet, що знаходиться в Сінгапурі. Радикальні зміни відбули-ся в цілих галузях, наприклад, торгівля цифровими товарами цілком віртуалізована з приходом Інтернет. Це лише деякі при-клади успішного застосування електронної комерції.
Електронна комерція заснована на структурі традиційної комерції, а використання електронних мереж додає їй гнучкості. Оперуючи цифровою інформацією в комп'ютерних мережах, електронна комерція пропонує принципово нові можливості ве-дення бізнесу, наприклад, полегшує співробітництво ділових груп, поліпшує зв'язки зі споживачами, знімає обмеження в часі і просторі і т.д.
Принципова відмінність електронного бізнесу від тра-диційного полягає в його швидкості. Тому конкурентні перева-ги завойовуються швидше, а життєвий цикл розвитку в 3-5 років замінився 12-18 місяцями. Однак основні закони і прин-ципи підприємництва залишаються.
4. Історія становлення електронної комерції
Отже, електронна комерція - це обмін інформацією, підтримка бізнес-зв'язків і проведення бізнес-трансакцій засо-бами телекомунікаційних мереж.
Електронна комерція є досить новим поняттям, проте її ко-рені відходять на півстоліття назад до систем електронного обміну даними (ЕОД)1. Під ЕОД розуміється міжкомп'ютерний обмін електронними документами стандартного формату. Май-же з того ж часу банки почали використовувати виділені мережі для електронного переказування коштів2 . Найбільш значною є SWIFT', що являє собою найбільше об'єднання банків зі штаб-квартирою в Брюсселі.
Хоча те, що ми сьогодні називаємо електронною комерцією, не обмежується тільки ЕОД, а включає всю розмаїтість бізнес-рішень для передачі інформації з телекомунікаційних мереж, ЕОД дотепер вважається найбільш значним організаційним і комерційним нововведенням.
Комерційне використання Інтернет, викликане появою World Wide Web' , визначило нову еру електронної комерції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Звіт переддипломної практики

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок