Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Розробка програми підприємницької діяльності

Розробка програми підприємницької діяльності

Назва:
Розробка програми підприємницької діяльності
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,50 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
«Розробка програми підприємницької діяльності
промислового підприємства»


Зміст:
Вступ
Розділ 1. Підприємство. Його суть, правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама
Розділ 2. Виробнича потужність і розробка виробничої програми у вартісних показниках. Оцінка використання потужності
Розділ 3. Основні засоби виробництва. Розрахунок показників стану, руху і використання
Розділ 4. Матеріально-технічне забезпечення виробництва продукції
Розділ 5. Персонал підприємства. Продуктивність, організація праці і заробітної плати
Розділ 6. Оборотні засоби виробництва. Розрахунок оборотних коштів
Розділ 7. Затрати на виробництво продукції. Складання калькуляції вартості одиниці продукції. Рентабельність виробництва продукції
Розділ 8. Критичний і прогнозований обсяги виробництва
Розділ 9. Оцінка фінансового стану підприємства
Розділ 10. Відносини з бюджетом
Розділ 11. Результати реалізації продукції і забезпеченість коштами, матеріально-сировинними ресурсами і проведення інноваційної діяльності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
ВСТУП
Центром всієї економічної діяльності і основною ланкою народного господарства є підприємство.На підприємстві створюється необхідна для суспільства продукція, виконують необхідні послуги, зосереджені найкваліфікованіші кадри, вирішуються питання раціонального використання матеріально-сировинних ресурсів, високопродуктивної техніки та технології, розробляється бізнес-план.
Щоб бути компетентним в усіх проблемах підприємництва економістові перш за все необхідно бути обізнаним з технічними, технологічними і економічними можливостями підприємства, вирахувати обсяг виробництва і затрати на виробництво продукції, встановити ціну, вміти знайти резерви підвищення ефективності, володіти методами економічного аналізу, діючими законодавчими актами, що стосуються підприємництва. Тут і знадобиться знання по визначенню точки беззбитковості, розрахунку прогнозованого обсягу виробництва для одержання прогнозованої суми прибутку і інші.
Без умілого управління економікою, як на рівні первинних ланок, так і на рівні народного господарства в цілому, забезпечити дальший прогресивний розвиток суспільства неможливо. Це проблема в даний період розвитку України найбільш важлива, тому можна сказати що боротьба за ефективний розвиток України – це боротьба за економічну і політичну незалежність держави.
Мета даної курсової роботи - розширення і поглиблення знань з теорії і практики «Економіки підприємства», розвитку навиків самостійної практичної аналітичної і творчої роботи з обраної спеціальності, вміння виконувати практичну роботу спеціаліста - економіста, узагальнювати, систематизувати і аналізувати цифрові дані. При написанні даної курсової роботи потрібно глибоко оволодіти розділами «Економіки підприємства», що стосуються розрахунку виробничої програми, затрат на виробництво, та інших.
В даній курсовій роботі буде проведена розробка програми виробництва шкільних меблів, а саме компютерного стола, який зображений на додатку Б.
В ході виконання роботи буде використовуватися така основна література: Конституція України (основний закон), Господарський кодекс України, «Основи економічної теорії»(за редакцією С.В. Мочерного), «Економіка підприємства» С.Ф. Покропивного, «Економіка підприємства»(в питаннях і відповідях) І.І. Цигилика та інша література, яка дає теоретичні засади функціонування підприємства в умовах сучасної економіки.
РОЗДІЛ 1
Підприємство. Його суть, правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама
Підприємство – це статутний господарський об’єкт. Статут підприємства, як локальний акт господарського законодавства, нормативно визначає цілі і предмет діяльності окремого підприємства, відхилятися від яких без зміни статуту підприємства заборонено. Закон визначає, що підприємство є основною організаційною ланкою народного господарства України. Ця організаційна ознака кваліфікує підприємство як організаційну форму господарської (бізнесової) організації, тобто організації в якій власники засобів виробництва і робочої сили об’єднують свої виробничі ресурси для здійснення господарської діяльності з метою одержання прибутку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Розробка програми підприємницької діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок