Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів

Загрузка...

Державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів

Назва:
Державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,09 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота
з дисципліни «Державний фінансовий контроль»
на тему:
«Державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів»


Вступ
Реалізація ефективної політики у сфері державних фінансів посідає важливе місце у процесі регулювання економічного розвитку держави. Одним з основних інструментів державного регулювання економіки є система державного фінансового контролю, як важливий чинник соціально-економічного розвитку адміністративно-територіальних одиниць та держави в цілому. Тільки належне застосування контролю в управлінні державними фінансовими ресурсами надасть можливість створити необхідні передумови для здійснення в державі ефективної економічної політики.
Державний фінансовий контроль — різновид фінансового контролю, що здійснюється відповідними органами державного фінансового контролю. Він полягає в установленні фактичного стану справ щодо дотримання вимог чинного законодавства на підконтрольному об’єкті, спрямований на забезпечення законності, фінансової дисципліни і раціональності під час формування, розподілу, володіння, використання та відчуження активів, що належать державі, а також використання коштів, що залишаються в суб’єкта фінансових правовідносин у зв’язку з наданими пільгами за платежами до бюджетів, державних позабюджетних фондів та кредитів, отриманих під гарантії Кабінету Міністрів України.
Державний фінансовий контроль виконання місцевих бюджетів має важливе значення у забезпеченні функціонування фінансового механізму органів місцевого самоврядування, що пояснюється дефіцитністю місцевих бюджетів, їх дотаційністю, недоліками під час формування дохідної частини бюджету та рівнем порушень у використанні їх коштів, через що належним чином не реалізуються певні соціально-економічні функції місцевого самоврядування.
Державний фінансовий аудит є різновидом державного фінансового контролю і полягає у перевірці та аналізі фактичного стану справ щодо законного та ефективного використання державних чи комунальних коштів і майна, інших активів держави, правильності ведення бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності, функціонування системи внутрішнього контролю.
Державний фінансовий аудит здійснюється Рахунковою палатою
та органами державної контрольно-ревізійної служби відповідно до
законів.
Нині проблеми державного фінансового контролю виконання місцевих бюджетів перебувають у центрі уваги багатьох науковців і органів державного управління. Мають місце численні науково-практичні дискусії щодо сутності та необхідності організації фінансового контролю виконання місцевих бюджетів; підходів щодо побудови відносин держава – територіальна громада; контролю за делегованими повноваженнями та відповідальності на територіальному рівні; пошуку методів та інструментів впливу держави на місцеві бюджети.
Система державного фінансового контролю, яка створена в Україні, не забезпечує на належному рівні фінансово-бюджетну дисципліну як в державі в цілому, так і на регіональному рівні та не відповідає основним сучасним європейським вимогам.
Актуальність проблеми, недостатня наукова розробка і практична її значущість обумовили вибір теми курсової роботи, її мету та завдання.
Мета і завдання роботи. Метою курсової роботи є комплексне вивчення теорії і практики здійснення державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів, висвітлення його сутності, методологічних підходів і практичних рекомендацій щодо його вдосконалення.
Для досягнення поставленої мети були визначені такі завдання:
· дослідити теоретичні та методологічні аспекти формування ефективної системи державного фінансового контролю виконання місцевих бюджетів, а саме: актуальність та необхідність здійснення державного фінансового контролю виконання місцевих бюджетів,
· Розкрити поняття фінансового аудиту та його значення у забезпеченні фінансової дисципліни.
· Охарактеризувати організацію та методи проведення аудиту виконання місцевих бюджетів.
· Висвітлити світовий досвід у сфері фінансового контролю держави.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота на тему: Державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок