Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Професійна орієнтація при підготовці кадрів для соціальних служб захисту населення

Загрузка...

Професійна орієнтація при підготовці кадрів для соціальних служб захисту населення

Назва:
Професійна орієнтація при підготовці кадрів для соціальних служб захисту населення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,31 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Професійна орієнтація при підготовці кадрів для соціальних служб захисту населення


Зміст
Реферат
Анотація
Вступ
Розділ І Розвиток держави та стан сучасної системи соціального захисту населення.
Розділ ІІ Соціальний працівник: специфіка професії
Розділ ІІІ Особливості профорієнтації та профвідбору кадрів для соціальних служб .
Висновки
Література
Реферат
Випускна робота “Професійна орієнтація молоді при підготовці кадрів для соціальних служб” 18 джерел .
Ключові слова: професійна орієнтація, соціальний працівник, професійний відбір, соціальні служби, професійні якості.
Anotation.
System of social protection needs attention from state and public. Changes in Ukraine have decreased life conditions last years, therefore effective work of social protection system is very necessary. But effective work of social protection organs is impossible without high qualified workers , which has needed professional skills .One of the most important directions is beginning stage , stage of professional orientation
and professional selection of personal for social services .
The target of this work is common view of the problem of professional orientation of young people and specifics of professional selection of personal for post of social worker.
Bibliography consist of 18 sources and it’s size is 49 pages.
 
Вступ
Система соціального захисту на Україні у сучасних умовах постійно потребує до себе уваги з боку держави та суспільства. Зміни в Україні у останні роки призвели до сильного погіршення умов життя населення, тому потреба у ефективній роботі системи соціального захисту постає перед нами як ніколи . Але ефективна робота установ соціального захисту неможлива без висококваліфікованих працівників які досконало володіють усіма необхідними професійними навичками та вміннями. Один із най важливих напрямків роботи у цій сфері є підготовчий, начальний етап , етап професійної орієнтації та професійного відбору кадрів для соціальних служб .
Мета даної роботи – всебічний розгляд проблеми професійної орієнтації молоді та специфіки професійного відбору претендентів на посаду соціального працівника.
Було поставлене завдання шляхом аналізу , вивчення наукової літератури , результатів соціологічних досліджень розглянути стан та ефективність діяльності соціальних служб у державі та макрорівні , вивчення ефективності існуючих теоретичних та практичних підходів до вирішення проблеми професійної орієнтації і професійного відбору до людину, яка має бажання працювати у соціальних службах . Розглянути тенденції професійно-орінтаційної роботи у сучасних умовах з урахуванням потреб соціальних служб у кваліфікованих кадрах , окреслити шляхи її розвитку та підвищення ефективності роботи .
Розділ І
Розвиток держави та стан сучасної системи соціального захисту населення.
Гострі соціальні проблеми мають місце у різних кутках нашого континенту й усього світу. Так, в "благополучній" Європі 40 млн. бідних, 3 млн. бездомних, десятки мільйонів безробітних. Світове співтовариство ще "багатше". Близько 30% його робочої сили (2,5млрд. чол.) виявилося по суті поза сферою зайнятості. Кожен третій на земній кулі живе в умовах крайніх злиднів, кожен п`ятий страждає від голоду, не має доступу навіть до питної води. На 1/5 найбіднішого населення Землі приходиться лише 1,4% світового валового продукту, а на 1/5 найбагатшого - 84,7% (див.:№ 14. с. 93). Соціальна і економічна криза в різних формах охопила найбагатші країни. Все більш сталий характер набуває в них зростаюче безробіття. Як уявляється, високе безробіття у багатьох країнах перетворюється в постійну проблему. Додамо: та ще й неаби-яку. Адже нинішній рівень цього соціального лиха на Заході - найви-щий за останні 60 років (після світової економічної кризи 1929-1933 рр.). На фоні згортання програм допомоги безробітним та інших соціальних виплат в західних країнах продовжується концентрація багатств, майнове розшарування і класова поляризація населення. Так, в США на долю 20% багатих приходиться 44,6% національного доходу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота на тему: Професійна орієнтація при підготовці кадрів для соціальних служб захисту населення

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок