Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Українською курсова робота: Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ “ЗОРЕПАД”

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ “ЗОРЕПАД” / сторінка 12

Назва:
Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ “ЗОРЕПАД”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,64 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 

Строк поставки: жовтень ц.р.
 
Директор ТзОВ “Зорепад” С.М. Дум’як
Рис. 2. Взірець вільної оферти


4.2. Проробка базисних та валютно-фінансових умов контракту.
DDU Доставлено,мито не сплачене (…місце призначення зазначене)
“Доставлено, мито не сплачено” означає, що зобов”язання продавця по поставці вважаються виконаними після того, як він надав товар у розпорядження покупця в погодженому місці країни імпорту.Продавець повинен нести витрати і ризики, пов’язані з поставкою туди товару (за винятком мита,податків та інших офіційних зборів,виплачуваних при ввозі), а також видатки і ризики по виконанню митних формальностей. Покупець повинен оплатити будь-які додаткові витрати і нести будь-які ризики, викликані його нездатністю вчасно очистити товар від мита на імпорт.
Якщо сторони бажають, щоб продавець виконав митні формальності й поніс викликані цим витрати і ризики,то це повинно бути роз’яснено шляхом додавання слів.
Якщо сторони бажають включити в зобов’язання продавця деякі витрати,виплачувані при ввозі товару (наприклад, податок на додану вартість (AT), то це слід роз’яснити шляхом додавання слів “доставлено, мито не сплачене; (AT оплачений (…зазначене місце призначення) “.
Цю умову можна використовувати незалежно від виду транспорту.
А. ТзОВ “Зорепад” зобов'язане
A.1. Поставка товару згідно з договором.
Поставити товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне електронне повідомлення згідно з договором купівлі-продажу, а також будь-яке інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, потрібні для вивозу товару, а в окремому випадку – для його перевезення через треті країни.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Укласти на звичайних умовах і за свій рахунок договір перевезення товару за прийнятим напрямом і звичайним способом до погодженого пункту в зазначеному місці призначення. Якщо пункт не погоджений або якщо він не визначений практикою, то продавець може обрати пункт у зазначеному місці призначення,який найкраще підходить для його цілей.
б) Договір страхування.
Немає зобов’язань.
А.4. Поставка.
Поставити товар у розпорядження покупця відповідно до пункту А.3 у погоджений день або строк.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно до положень пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли він поставлений згідно з пунктом А.4.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.6:
- на додаток до витрат, викликаних пунктом А.3a,нести всі витрати по товару, до моменту, коли він буде поставлений відповідно до пункту А.4;–
сплатити всі витрати, пов'язані з митними формальностями, потрібними для вивозу а також усі мита, податки та інші офіційні збори, виплачувані при вивозі,а в окремому випадку – для їх перевезення через треті країни перед поставкою відповідно до пункту А.4.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про відправлення товару, а також надати будь-яке інше повідомлення, потрібне для того, щоб дати можливість покупцю вжити заходів, які звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ поставки – транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Надати покупцю за рахунок продавця делівері-ордер і (або) звичайний транспортний документ (наприклад, транспортна накладна, що передається; морський подорожній лист, що не передається;документ для транспортування по внутрішньому водному шляху; повітряний подорожній лист; залізнична транспортна накладна; автомобільна транспортна накладна або комплексний транспортний документ), який може бути потрібним покупцю для прийняття поставки товару.
Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв’зок у відносинах між собою, то звичайний транспортний локумент може бути замінений еквівалентним повідомленням ЕОI.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ “ЗОРЕПАД”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок