Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Підприємницька діяльність

Підприємницька діяльність

Назва:
Підприємницька діяльність
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
45,17 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
Вступ
Актуальність теми «Підприємницької діяльності» неможливо перебільшити. Бізнес не може розраховувати на процвітання, а вірніше на виживання, не розробляючи планів і не контролюючи їхнє виконання. Світ твердої конкуренції вимагає гнучкості і пристосованості як у плануванні, так і в практичній діяльності. І все-таки на практиці, на жаль, система планування таких показників як прибуток і рентабельність часто буває дуже далека від ідеалу. А правильне планування цих показників на підприємстві має ключове значення. Прибуток підприємства є його фінансовою базою. За рахунок прибутку утворяться фонди виробничого розвитку, додаткового матеріального стимулювання працівників, соціальних виплат, виплат власникам підприємства і т.п..
В умовах ринкових економічних відносин основна увага приділяється розвитку підприємств, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, оскільки саме на цьому рівні створюються матеріальні блага, надаються необхідні послуги.
На підприємствах зосереджені найкваліфікованіші кадри, вирішуються питання економного використання виробничих ресурсів - основних фондів, сировини і матеріалів, фінансових коштів, використання, високопродуктивної техніки та технології. На підприємствах розробляють бізнес-плани, здійснюються маркетингові дослідження, застосовується ефективне управління менеджмент. Від діяльності підприємства залежить екологічний і стан довкілля, розвиток регіону, країни в цілому і життєвий рівень народу.
Ефективне управління підприємством вимагає глибоких економічних знань. Крім того, в умовах ринку виживе лише той, хто грамотно і компетентно визначить і врахує вимоги ринку, створить підприємство і організує виробництво такої продукції, яка користується попитом, є конкурентноздатною і забезпечить високим доходом (зарплатою, дивідендами) своїх працівників.
Тому необхідне глибоке вивчення суті і методів господарювання, тобто економіки підприємства. Без належних знань цього курсу підприємець, менеджер не зможе правильно організувати підприємницьку діяльність, забезпечити раціональне використання виробничих ресурсів, приймати управлінські рішення, спрямовані на підвищення ефективності виробництва, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу (екології).
Отже, метою курсової роботи є розширення і поглиблення знань з теорії ї практики курсу «Економіки підприємства», розвитку навиків самостійної практичної, аналітичної і творчої роботи, навчитися виконувати практичну роботу спеціаліста – економіста, узагальнювати, систематизувати і аналізувати цифрові дані. Також однією із складових даної курсової роботи є навчитися користуватися наявною науковою літературою. Основними завданнями є ознайомлення законодавчо-юридичною базою для створення підприємства, дослідження конкурентного середовища, розрахунки виробничої програми, виробничих фондів, персоналу підприємства, оборотних засобів, затрат на виробництво продукції, робити прогнози обсягу виробництва у майбутньому, дати оцінку фінансового стану підприємства, також провести підсумки роботи. Потрібно показати вміння проводити розрахунки і аналізувати цифровий матеріал, визначити фактори впливу і шляхи підвищення ефективності виробництва. Вміти робити висновки, щодо кращого виходу з тої чи іншої ситуації.
Під час написання курсової роботи планується використовувати наступну літературу: Господарський кодекс України, навчальні посібники за ред.. Бойчук І.М., Харів П.С., Хопчан М.І.; Витвицького Я.С.; Цигилика І.І. Підручник за ред. С.Ф. Покропивного. Г.О. Швиданснко, С.Ф. Покропивний, С.М. Клименко; та ряд інших журналів, підручників та посібників. Тож надалі надається інформація про функціонування підприємства по виробництву лавки-стола шестикутної.
Розділ 1
Підприємство. Його суть. Правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама
Підприємства є основною організаційною ланкою національної економіки України. Їм належить провідна роль у розвитку економічного потенціалу країни.
Згідно з Господарським кодексом України підприємство - це самостійний суб'єкт господарювання створений компетентним органом державної влади або органом місцевого господарювання або іншим суб’єктом для задоволення особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної та іншої господарської діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Курсова робота на тему: Підприємницька діяльність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок