Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Облік та оподаткування експертно –імпортних операцій

Загрузка...

Облік та оподаткування експертно –імпортних операцій

Назва:
Облік та оподаткування експертно –імпортних операцій
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,92 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Облік та оподаткування експертно –імпортних операцій


Зміст


ВСТУП
Побудова ринкової системи господарювання неможлива без здійснення в підприємницької діяльності зовнішньоекономічних операцій, практично кожне підприємство рано чи пізно здійснює розрахунки та інші операції з підприємствами іноземних держав. В процесі господарської діяльності підприємства досить часто виникає потреба в товарах імпортного виробництва, а також в отриманні робіт та послуг іноземних спеціалістів.
Зовнішньоекономічна діяльність – це діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, яка побудована на взаємовідносинах між ними, є сукупністю виробничо – господарських, організаційно – економічних та комерційних функцій, які забезпечують обмін продукцією в матеріально – речовій формі, та має місце як на території України, так і за її межами. Зовнішньоекономічна діяльність представляє собою заходи та дії по реалізації зовнішньоекономічних зв’язків. Зовнішньоекономічні зв’язки – це сукупність всіх зв’язків між країнами у сфері економіки.
Бухгалтерський облік в Україні ґрунтується на міжнародна визнаних нормах обліку та звітності, основні вимоги яких встановлені Законом “Про бухгалтерській облік та фінансову звітність в Україні” №966-XIV від 16.07.99р., та ведеться на підприємстві з дня його реєстрації до моменту ліквідації.
Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно обирає форму організації бухгалтерського обліку, визначає облікову політику підприємства, має право виділяти на окремий баланс філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які зобов’язані вести бухгалтерський облік, з наступним включенням їх показників до фінансової звітності підприємства.
Одне з основних завдань бухгалтерського обліку експортних та імпортних операцій – забезпечення керівництва підприємства та інших зацікавлених осіб достатньою інформацією, необхідною для прийняття важливих управлінських рішень, а також створити систему внутрішнього контролю з метою посилення ефективності діяльності підприємства та запобігання крадіжок та інших зловживань.
Організація та здійснення експортних та імпортних операцій потребує дотримання певних цілей дотриманням таких вимог:
- відображення в бухгалтерському обліку експортних та імпортних операцій в валюті їх здійснення та паралельно в валюті за курсом НБУ на дату здійснення такої операції;
- своєчасне надання адміністрації, податковим і статистичним органам інформації про результати діяльності підприємства (в тому числі експортних та імпортних операцій);
- забезпечення своєчасних і правильних розрахунків по експортним та імпортним операціям.
Метою даної роботи є всебічний розгляд економічних і організаційних засад обліку експортних та імпортних операцій; їх оподаткування; організації обліку операцій по експорту та імпорту товарів, документальне оформлення обліку експортних та імпортних операцій, відображення експортних та імпортних операцій у звітності підприємства.
Предметом дослідження є: експорт сільськогосподарської продукції, імпорт товарів, первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, звітність підприємства та інші документи, які пов’язані з обліком експортних і імпортних операцій.
Об’єктом дослідження обране дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями “Агрі Юкрейн2001”.


1. Економічний суть експертно – імпортних операцій
1.1. Поняття та види експортних операцій
Експорт - продаж продукції (робіт, послуг) іноземним суб'єктам господарської діяльності та вивезення продукції за межі митних кордонів України з метою отримання доходів від виробничої або інших форм господарської діяльності.
Експорт - це один з видів міжнародної торгівлі. Всі країни намагаються стимулювати власного товаровиробника до експорту продукції, заохочуючи наданням:
- субсидій;
- податкових пільг;
- кредитів під незначні відсотки;
- юридичної, політичної та іншої підтримки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота на тему: Облік та оподаткування експертно –імпортних операцій

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок