Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Основи економіки

Основи економіки

Назва:
Основи економіки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,59 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Основи економіки


Зміст
Стор.
Вступ……………………………………………………………………………..
Розділ 1. Підприємство. Його суть, правові основи і коротка
характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама………..
Розділ 2. Виробнича потужність і розробка виробничої
програми у вартісних і кількісних показниках. Оцінка
використання потужності………………………………………………………..
Розділ 3. Основні засоби виробництва. Розрахунок показників
стану, руху і використання……………………………………………………...
Розділ 4. Матеріально-технічне забезпечення виробництва продукції……...
Розділ 5. Персонал підприємства. Продуктивність організація
праці і заробітної плати…………………………………………………………
Висновок…………………………………………………………………..
Список використаної літератури……………………………………..


Вступ
Сьогодні вважається, що найголовнішим завданням будь-якого суспільства є забезпечення найповнішого задоволення потреб людини. Економічна наука якраз і є такою, що вивчає, як люди використовуючи обмежені ресурси, можуть досягти створення різноманітних товарів в послуг, забезпечуючи при цьому найповніше задоволення потреб.
Без знань економіки не можна зрозуміти сутності соціально-економічного розвитку, їх мети і шляхів забезпечення зростання ефективності підприємницької діяльності.
Питання розвитку національної економіки України на даному етапі розвитку відіграють особливу роль, так як Україна переходить від командно-адміністративної системи управління до ринкових економічних відносин, а історичний досвід суспільного розвитку стверджує, що в усіх випидках перемагає та соціально-економічна формація, яка забезпечує якісно вищий рівень життя суспільства порівняно з попередньою, яку вона міняє. Зрозуміло, спожити можна лише те, що виготовлено. Ось чому перевагу необхідно надавати організації, управлінню і розвитку виробництва, розвитку національної економіки України.
В даній роботі буде розглядатись робота підприємства «Едан». Це підприємство буде виробляти лавки. Для виробництва даного продукту ми використовуємо каркас з труби стальної, покритий полімерною фарбою. Сидіння та спинка з пластмаси. В перспективі підприємство планує збільшити обсяги та асортимент продукції, що позволить збільшити прибуток. З підприємством «Едан» конкурує ряд інших великих та малих підприємств-виробників даної продукції. Отже, потрібно покращувати якість товару, що пропонується на ринок. Підприємство рекламується в засобах масової інформації регіону.


Розділ 1
Підприємство. Його суть, правові основи і коротка характеристика його діяльності.
Згідно ст. 62 Господарського Кодексу України підприємство – самостійний суб’єкт господарювання, створений компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, або іншим суб’єктами для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому Кодексом та іншими законами.[1.1]
Юридичний аспект даного визначення полягає в тому, що підприємство при здійсненні своєї господарської діяльності має право з власної ініціативи приймати будь-які рішення, що не суперечать чинному законодавству України .
Підприємство має права юридичної особи, тобто повинно мати певні ознаки, без яких воно не може бути визнано юридичною особою.
По-перше, підприємство повинно мати в своїй власності, господарському віданні або оперативному управлінні відокремленне майно. Наявність відокремленого майна забезпечує матеріально-технічну можливість функціонування підприємства, його організаційну, економічну єдність та самостійність.
По-друге, важливою ознакою підприємства як юридичної особи є його здатність відповідати своїм майном за зобов’язаннями, які виникають в процесі господарської діяльності у взаємовідносинах з іншими підприємствами, фізичними особами, кредиторами, бюджетом.
По-третє, однією з основних ознак підприємства як юридичної особи є його здатність у відповідності із законодавством укладати всі види господарсько-правових договорів з партнерами, постачальниками сировини, матеріалів, палива, енергії, комплектуючих, з громадянами, іншими юридичними і фізичними особами.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Основи економіки

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок