Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Кар’єра в підприємництві

Загрузка...

Кар’єра в підприємництві

Назва:
Кар’єра в підприємництві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,39 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Індивідуальне науково-дослідне завдання
з дисципліни “Управління бізнесом”
на тему:
Кар’єра в підприємництві
 


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………….3
1. Сутність поняття, види і етапи кар'єри…………………………………….....5
2. Ділова кар’єра в менеджменті………………………………………………..13
3. Особисті вимоги до спеціалістів-підприємців та їхні ділові риси…………17
4. Планування та розвиток кар’єри…………………………………………..…19
5. Досягнення успіху в організаційній діяльності кар'єри менеджера……….23
6. Можливості кар’єрного росту в “МакДональдз Юкрейн Лтд”…………....28
Висновок………………………………………………………………………….30
Список використаної літератури……………………………………………..…32
Вступ
Протягом усього життя людина прагне до особистісного зростання. Не менш важливе значення має також професійне зростання, яке реалізується в її діловій кар’єрі. Тому важливим завданням кожного керівника є правильна організація власної кар’єри та кар’єри своїх співробітників, а також формування злагодженої команди, яка буде ефективно працювати для
досягнення встановлених цілей. Роки швидко промайнуть і кожна людина отримає вищу освіту та довгоочікуваний диплом. Тепер здається, що з того часу життя одразу зміниться, легко знайдеться бажана, високооплачувана робота і розпочнеться самостійне життя. Але не все так просто. Проглянути будь-яку газету, де друкуються оголошення про запрошення на роботу. Більшість оголошень взагалі не можна вважати серйозними пропозиціями, а ті, які заслуговують на увагу, висувають до працівника чотири основні вимоги: вища освіта, досвід роботи, вміння працювати з комп’ютером, знання та володіння іноземною мовою. Це не говорячи про те, що перевага при прийомі на роботу надається чоловікам. Звичайно, не маючи досвіду роботи, але якщо відповідати іншим трьом вимогам, шанси у пошуках доброї роботи зовсім непогані. Актуальність даного наукового дослідження проявляється у прагненні кожного працівника до кар’єрного росту і його значенні для майбутнього життя..
Об’єктом  дослідження в даній роботі виступає сутність поняття кар’єри та її значення для бізнесу.
Предмет   дослідження  -  кар’єра в підприємництві.
Мета роботи: проведення  аналізу  та  оцінки розвитку ділової кар’єри.
Основою індивідуального завдання стали основні напрямки до успішного просування по ступенях посадового й кваліфікаційного росту, що допомагає розвивати й реалізувати професійні знання й навички бізнесмена в інтересах фірми.
Управління – складний процес, який неможливо виконати успішно, керуючись завченими формулами і постулатами. Сутність сучасного менеджменту полягає в оптимізації конкретних завдань управління завдяки раціональному та оптимальному використанню ресурсів: матеріальних, матеріально – технічних , кадрових, фінансових тощо. Тому однією із актуальних проблем сучасного керівника є проблема професійного росту, або професійної кар’єри працівників як однієї із складових особистого розвитку, підвищення рівня знань, вмінь та компетентності, тобто постійного руху до успіху.
Кар'єра - це суб'єктивно усвідомлені власні судження працівника про своє трудове майбутнє, очікувані шляхи самовираження й задоволення працею. Це просування вперед по один раз обраному шляху діяльності. Хоча поняття кар'єри не означає неодмінний і постійний рух нагору по організаційній ієрархії. Необхідно відзначити також, що життя людини поза роботою має значний вплив на кар'єру, є її частиною. 
1. Сутність поняття, види і етапи кар'єри.
Для повної самовіддачі від працівників, для забезпечення успіху підприємства необхідно надавати їм можливості успішного просування по службі.
        Управління персоналом повинно здійснювати наголос на планування і розвиток кар'єри, сприяти працівникам ставити перед собою реальні цілі і досягати їх у галузі зайняття більш високої посади.
Планування персоналу, моніторинг та навчання відіграють велику роль у процесі розвитку кар'єри.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Кар’єра в підприємництві

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок