Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Формування і використання фонду соціального захисту населення

Формування і використання фонду соціального захисту населення

Назва:
Формування і використання фонду соціального захисту населення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,83 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
КУРСОВА РОБОТА З ФІНАНСІВ
на тему
Формування і використання фонду соціального захисту населення


ПЛАН
Вступ ………………………………………………………………………….3
1. Загальнообов'язковове державне соціальне
страхування громадян в Україні…………………………………………4
2. Фонд загальнообов'язкового державного
соціального страхування України на випадок безробіття, його формування і використання……………………………………………….9
3. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України,
його формування і використання…………………………………………16
4. Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, його формування і використання………………………………………….31
Висновки ……………………………………………………………………. .39
Список використаної літератури ………………………………………….43
Вступ.
Актуальність проблеми. Система соціального захисту в Україні перебуває в кризовому стані оскільки розміри тих виплат, які здійснюються державою громадянам є досить малими і не дають змоги громадянам задовольнити всі свої мінімальні потреби виходячи з цільового призначення таких виплат. Невдоволені пенсіонери та громадяни України, які потребують соціального захисту з боку держави, на свою пенсію навіть не мають можливості заплатити за квартиру, не можуть нормально харчуватися, купити обнову, перемонтувати телевізор. Нещодавно 31 березня 2005 року Верховна Рада України затвердила зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2005 рік» як зазначив уряд це соціальний бюджет. Дійсно багато змін на краще задекларовано в бюджеті, наприклад, встановлено новий розмір допомоги по народженню дитини, який є досить великим і надасть змогу забезпечити дитину бодай самим необхідним, але багато питань все ж таки ще не вирішено. Проте уряд також не вдоволений, оскільки соціальні виплати зайняли в бюджеті таке місце, що внаслідок їх обов‘язковості потіснили всі інші витрати, передусім інвестиції. А як можна говорити про вихід з кризи при зменшенні інвестицій?
Чому виникла така ситуація? Чи зумовлено це лише тяжкою економічною кризою, яку переживає Україна, помилками в економічній політиці, чи позначаються також причини, пов‘язані з невирішеністю питань трансформації соціального захисту.
Метою даної курсової роботи є дослідження питання формування і використання фонду соціального захисту населення.
Завданнями курсової роботи, що забезпечують досягнення вищевказаної мети, є дослідження:
загальнообов'язковового державного соціального страхування громадян в Україні;
фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, його формування і використання;
фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, його формування і використання;
фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, його формування і використання.
Структура роботи. Курсова робота складається із вступу, чотирьох розділів, висновків та списку використаних джерел.
1. Загальнообов'язковове державне соціальне страхування громадян в Україні.
Соціальний захист населення в Україні забезпечується шляхом впровадження загальнообов'язкового державного соціального страхування громадян в Україні.
З 1998 року в Україні діють Основи законодавства про страхування, які є базовим законодавчим актом в сфері соціального захисту населення. Цей нормативний документ визначає загальні принципи на яких базується соціальний захист населення; види соціального захисту населення, суб’єктів та інші важливі складові соціального захисту населення.
Для того, щоб розкрити питання формування та використання фонду соціального захисту населення необхідно визначити, що таке загальнообов'язкове державне соціальне страхування, на яких принципах воно здійснюється, визначити суб’єктів, загальні засади формування коштів фонду та роль держави у здійсненні загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Загальнообов'язкове державне соціальне страхування являє собою систему прав, обов'язків і гарантій, яка передбачає надання соціального захисту, що включає матеріальне забезпечення громадян у разі хвороби, повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Формування і використання фонду соціального захисту населення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок