Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Фінанси акціонерних підприємств

Фінанси акціонерних підприємств

Назва:
Фінанси акціонерних підприємств
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,97 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Фінанси акціонерних підприємств


Зміст.
Стор.
Вступ.
1.Теоретико-методологічні основи фінансів
акціонерних товариств. ------
1.1Нормативно-правове забезпечення фінансової діяльності
акціонерних товариств, -------
1.2.Фінансові методи регулювання діяльності акціонерних товариств. ------
2.Фінансові аспекти функціонування акціонерних товариств. -----
2.1.Сутність фінансів акціонерних товариств та джерела їх
фінансування. - - ---
2.2.Структура і порядок формування статутного капіталу АТ. ------
2.3.Емісійна політика ------
3.Рекомендації з покращення фінансової діяльності АТ. ------
Висновок. ------
Використана література. ------
Додатки.


Вступ.
Становлення і розвиток ринкових відносин суттєво змінюють економічне, правове та інформаціне середовище функціонування підприємницьких структур незалежно від їх фінансової діяльності та форми власності. Перехід до ринкової економіки проходить сьогодні в дуже складних умовах економічної політики, в тому числі і у реформуванні власності.
Попри всі труднощі міцніє і набуває цілісності правова база , що забезпечує фінансово-кредитні відносини та фінансову діяльність суб"єктів господарювання, що є методологічною основою курсової робоми.
Теоретичною основою дослідження є наукові роботи вітчизняних та зарубіжних вчених, що призначені вирішенню проблеми удосконалення фінансової діяльності акціонерних товариств.
В даний час підвищуєтся самостійність підприємств, їх економічна і юридична відповідальність.
Головною метою даної роботи є - оцінити фінансову діяльність акціонерного товариства, їх сутність та порядок формування капіталу АТ та ждерела їх фінансівання.
Для досягнення даної мети проводимо дослідження фінансових методів формування власного капіталу, ( методи та джерела збільшення), його функції, поділ; статутного капіталу та емісійну політику.
При проведені оцінки були використані прийоми та методи: порівняльний аналіз, аналіз коєфіцієнтів(відносних показників).
Предметом дослідження є фінансова діяльність акціонерного товариства: тобто теоретичні та мітодологічні аспекти.
Об"єктом дослідження виступає організація і методологія оцінки фінансової діяльності АТ.
З метою дослідження питань сучасного стану АТ а також розробки пропозицій щодо їх удосконалення, вивчено вивчено матеріали статистичного та фінансового характеру.
В процесі проведення дослідження та обгрунтувння висновків і рекомендацій використані економічна та довідкова література, публікації періодичних видань.
Наукова новизна проведеного дослідження полягає в теоретичному обгрунтіванні проблемних питань покращення фінансових рекзультатів товариства.


1.1Нормативно-правове забезпечення фінансової діяльності акціонерних товариств.
За останні роки в Україні відбулись і відбуваються глибокі економічні зміни, зумовлені процесами розбудови ринкової економіки. Становлення і розвиток ринкової інфраструктури суттєво змінюють економічне, інформаційне і правове середовище функціонування підприємств, зміст їх фінансової діяльності, так як фінанси підприємницьких структур є основою фінансової системи країни. За час, що минув від початку радикального реформування економіки, значно трансформувалися умови функціонування всіх складових ланок економіки, а особливо сфера фінансових відносин у суспільстві. Це повязано з появою значної кількості підприємств, заснованих на недержавних формах власності, докорінною зміною системи ціноутворення, систем оподаткування, кредитування і розрахунків, запровадження на підприємствах усіх форм власності податкового обліку паралельно з бухгалтерським обліком.
Процес переходу до ринкової економіки відбувається в досить складних умовах не тільки реформування власності, але й економічної політики підприємства.
Попри всі труднощі і суперечності перехідного періоду, міцніє і набуває цілісності та адекватності стосовно нових економічних реалій правова база фінансово-кредитних відносин у суспільстві, що забезпечують їх фінансову діяльність. Джерелом законодавчого забезпечення фінансової діяльності підприємств є Господарське законодавство, яке являє собою сукупність нормативних актів, що регулюють відносини у господарськопідприємницькій діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Фінанси акціонерних підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок