Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Формувавання дохідної частини Державного бюджету України в умовах утвердження економіки ринкового типу

Формувавання дохідної частини Державного бюджету України в умовах утвердження економіки ринкового типу

Назва:
Формувавання дохідної частини Державного бюджету України в умовах утвердження економіки ринкового типу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
60,53 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
Дипломна робота
на тему:
Формувавання дохідної частини Державного бюджету України в умовах утвердження економіки ринкового типу


Зміст
Вступ
Розділ 1. Теоретичні засади формування доходів Державного бюджету України
Доходи Державного бюджету: економічний зміст та структура.
Організаційно-правові основи формування доходів Державного бюджету України
Розділ 2. Практика і проблематика формування доходів Державного бюджету України
2.1. Прагматика фінансових індикаторів держави та їх вплив на формування дохідної частини Державного бюджету
2.2. Механізм формування доходів Державного бюджету України за рахунок податкових надходжень.
2.3. Неподаткові надходження, операції з капіталом та офіційні трансферти в структурі дохідної частини Державного бюджету
Розділ 3. Напрями удосконалення формування дохідної частини Державного бюджету в умовах економіки ринкового типу.
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
В умовах утвердження перехідної економіки і створення ринкового середовища, бюджет залишається важливим фінансовим інструментом, який характеризує параметри економіки (структуру доходів і витрат, динаміку макроекономічних показників тощо) і дає змогу поставити концептуальні завдання розвитку економіки.
Побудова моделі економіки ринкового типу вимагає теоретичного переосмислення і практичного дослідження місця і ролі бюджету, його дохідної частини в економічній системі держави. Значення бюджету посилюється ще й тим, що в умовах економіки перехідного типу держава змушена взяти на себе функцію перерозподілу фінансових ресурсів для забезпечення соціальних гарантій населення, фінансування соціально-культурної сфери, міждержавних економічних відносин.
Перехід економіки до ринкових умов господарювання, вимагає використання економічних методів управління суспільним виробництвом, а ефективність мобілізації фінансових ресурсів до бюджету стала однією з найважливіших проблем щодо виконання державою її функцій.
У процесі докорінного реформування економіки важливим є макроекономічна стабілізація, яка не можлива без значної, глибокої перебудови державних фінансів в цілому і бюджету як центральної їх ланки зокрема.
Що первинне: доходи чи видатки бюджету? Це дискусійна пробле-ма і вона залишається першочерговою в процесі реформування бю-джетних відносин і організації прогресивного бюджетного планування. "Потреба" й "можливість" суспільства забезпечити фінансування дер-жавних видатків є досить актуальною проблемою, її оптимізація сприяє поступовій фінансовій стабілізації, особливо в перехідний період ре-формування економіки та побудови ринкової інфраструктури.
Актуальність теми полягає в тому, що державний бюджет виступає не тільки як основний фінансовий план держави, а і як інструмент макроекономічної стабілізації й економічного зростання. І це зумовлює необхідність проведення комплексу заходів щодо забезпечення повного і своєчасного поступлення до бюджету доходів і фінансування видатків з метою виконання державою її функцій.
Метою даної роботи є дослідження діючої практики формування та зміцнення дохідної частини Державного бюджету України. Відповідно до поставленої мети, необхідно визначити наступні завдання:
обґрунтувати теоретичні засади державного бюджету загалом, зокрема формування його дохідної частини;
визначити основні фактори , які впливають на наповнення державного бюджету;
розглянути методологічні та організаційно-правові основи формування доходів бюджету;
здійснити аналіз діючої практики формування доходів Державного бюджету України за різними джерелами;
розглянути шляхи і напрями вдосконалення формування доходів Державного бюджету.
Об'єктом дослідження виступають доходи Державного бюджету України, в частині їх формування та виявлення резервів росту.
Предметом дослідження виступають економічні відносини, які виникають в процесі формування дохідної частини Державного бюджету України.
Методологічну основу магістерської дипломної роботи складають законодавчі та нормативні документи з питань формування дохідної частини Державного бюджету, підручники, монографії, посібники та матеріали періодичних видань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 Курсова робота на тему: Формувавання дохідної частини Державного бюджету України в умовах утвердження економіки ринкового типу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок