Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Фінансово-правовий механізм формування доходів, отриманих від оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.

Фінансово-правовий механізм формування доходів, отриманих від оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.

Назва:
Фінансово-правовий механізм формування доходів, отриманих від оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
на тему:
Фінансово-правовий механізм формування доходів, отриманих від оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.
Вступ.
Оподатковування являє собою одну з найбільш динамічних сфер державного регулювання економіки в Україні. Об'єктивні причини такого додавання криються, по-перше, у революційних змінах економічних відносин у 90-х роках XX століття, зв'язаних зі становленням ринкової економіки, а по-друге, - у відносно короткій історії української податкової системи і відсутності необхідного досвіду державного регулювання відносин у цій специфічній сфері.
Сучасне українське оподатковування до дійсного моменту пройшло кілька етапів свого розвитку, перший з який (1991-1997 р.) полягав у створенні основ ринкової системи оподатковування, організаційної бази адміністрування податків, формуванні азів податкової культури у платників податків і зборів. Характерною рисою цього етапу був яскраво виражений пріоритет фіскальної функції оподаткування, що було зв'язано, з одного боку, з украй несприятливою макроекономічною ситуацією, а з іншого боку – невідпрацьованністю економічних механізмів реалізації стимулюючої функції.
Другий етап (1997-2000 р.) зв'язаний з переглядом принципів оподатковування, виділенням податкового обліку в самостійний вид і відділенням його від обліку бухгалтерського, а також зі спробою гармонізації українського і європейського податкового законодавства й активізації стимулюючої функції податків. Саме в 1997 р. у новій редакції були прийняті Закон України: "Про систему оподатковування", "Про оподаткування прибутку підприємств", набрав сили новий Закон України "Про податок на додаткову вартість". Одним з найбільш принципових моментів цього етапу з'явилося введення методу податкового обліку по ПДВ і податку на прибуток підприємств, що послужило причиною додаткового скорочення оборотних коштів підприємств і забезпечило постійне безпроцентне "кредитування" бюджету. На цьому етапі також були закладені чотири нові альтернативни способи оподатковування, до яких відносяться: плата фізичними суб'єктами підприємницької діяльності прибуткового податку у фіксованому розмірі з придбанням патенту (лютий 1998 р.); здійснення діяльності з придбанням спеціального патенту (лютий 1998); спрощена система оподатковування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва (липень 1998 р.); фіксований сільськогосподарський податок (грудень 1998 г).
Третій етап реформування оподатковування почався в 2000 р. прийняттям спеціального закону, що визначає взаємини платників з контролюючими органами з приводу сплати податків і зборів, - Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами" і прийняттям у першому читанні проекту Податкового кодексу.
Разом з тим існує цілий ряд проблем у сфері державної податкової політики, від яких залежить ефективність системи оподатковування (з позицій як держави, так і платників) і які вимагають невідкладного рішення.


1. Бюджетна політика держави.
1.1. Чинникі, що впливають на бюджетну політику держави.
Бюджетна політика постійно знаходиться в центрі суспільної уваги, оскільки вона є ключовою ланкою економічної політики держави. Від якості бюджету, закладених в нього параметрів залежить рівень соціального захисту громадян, інвестиційні можливості держави, ступінь впливу України на міжнародні події, підприємницька активність суб'єктів господарювання та громадян. У бюджетній політиці найбільш яскраво висвітлюються і найбільш гостро стикаються інтереси різних суспільних груп.
Суть проблеми побудови ефективної бюджетної політики полягає в її науковому обґрунтуванні і в тому, наскільки вона базується на фундаментальних теоретичних засадах певної фінансової доктрини держави. При плануванні бюджетної політики держава має виходити із необхідності забезпечення фінансової та соціальної стабільності, враховуючи усю сукупність національних, історичних, політичних, соціально-економічних та інших особливостей розвитку держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Фінансово-правовий механізм формування доходів, отриманих від оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок