Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Валютний ринок

Валютний ринок

Назва:
Валютний ринок
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
70,32 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Кафедра фінансів


 
 
 


КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни «Фінанси»
 
на тему « Валютний ринок»
 
 
 Робота подана на кафедру і зареєстрована
«____»_______________20__ р. № _____
Робота перевірена і допущена до захисту
«____»_______________________20 ___р.
Захист відбувся «____»_________20 ___р.
Оцінка «___________________________»
 
  


Зміст


Вступ 3
Економічна сутність та функції валютного ринку 7
Характеристика суб’єктів валютного ринку 15
Валютні операції 19
Валютний курс 25
5. Стан та перспективи розвитку валютного ринку в Україні 32
Висновки і пропозиції 40
Список використаної літератури 42
Додатки 44

Вступ

Ефективність будь-якої національної економіки залежить не лише від результатів її внутрішньої діяльності, а й від її участі в світових економічних відносинах, ступеня її інтеграції у світове господарство. Результати зовнішньоекономічної діяльності кожної країни пов'язані з поняттями валюти, валютного ринку, валютних курсів, валютної системи тощо. [11, c.217] Тому для досліджень ми обрали тему «Валютний ринок », оскільки вона є цікавою.
Необхідність валютного ринку зумовлена розвитком міждержавних економічних зв'язків і закінченням у XX столітті формування національних валютних систем. Водночас світовий економічний простір об'єктивно рухався в бік поглиблення процесів інтернаціоналізації та транснаціоналізації виробництва й, відповідно, руху капіталів. Виникла потреба у спільному міждержавному розв'язанні гострих логічних економічних і соціальних проблем. Зростає роль фінансового сектора світової економіки, його вплив на темпи і пропорції світогосподарських зв'язків. [9, с.165]
З економічного погляду валютний ринок це досить складна форма перерозподілу фінансових ресурсів як всередині країни, так і на міждержавному рівні. Інструментом цього перерозподілу є валютний курс. Валютний курс це ціна грошової одиниці однієї країни, виражена в грошовій одиниці іншої країни. Стабільність ціни грошової одиниці кожної країни визначається рівнем її економічного розвитку, що насамперед характеризується якістю і собівартістю вироблюваної продукції, становищем державних фінансів, виваженою і ефективною інвестиційною політикою.
Економічні інтереси кожної країни покликана оберігати національна валютна система, яка є формою організації і регулювання валютних відносин з іншими державами, закріпленими національним законодавством і міждержавними угодами. Якщо економіка держави працює стабільно, а продукція, роботи й послуги, що надаються підприємницькими структурами, дешеві, мають високу якість і, відповідно, користуються попитом на ринках, то звичайно для їх купівлі та оплати потрібна валюта даної держави або інша стабільна іноземна валюта. Це забезпечує стабільність національної валюти і, відповідно, перерозподіл фінансових ресурсів на користь даної країни в формі надходжень у вільноконвертованій валюті.
Новітні процеси, що відбуваються у світовому господарстві, особливо виразно знаходять своє відображення у фінансовому секторі економічних відносин. Різноманітні сегменти фінансових ринків дедалі більше інтегруються внаслідок використання інноваційних підходів до прийняття рішень із питань фінансового управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота на тему: Валютний ринок

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок