Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Формування та використання фінансів в акціонерному товаристві

Формування та використання фінансів в акціонерному товаристві

Назва:
Формування та використання фінансів в акціонерному товаристві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,86 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
з курсу “Фінанси”
на тему:”Формування та використання
фінансів в акціонерному товаристві”


Зміст
Вступ ________________________________________________3
Глава 1.Джерела формування фінансових коштів
1.1.Прибуток і амортизаційні відрахування_____________5
1.2.Кредиторська заборгованість та кошти від продажу цінних паперів_________________________________________15
1.3.Кредит________________________________________17
1.4.Інші надходження фінансових коштів ______________19
Глава 2.Основні техніко-економічні показники роботи дослідного хлібозавода
2.1.Історична довідка і характеристика потужності____22
2.2.Склад і структура персоналу_____________________24
2.3.Асортимент продукції___________________________24
Глава 3.Аналіз фінансового стану акціонерного товариства
3.1.Аналіз джерел фінансових ресурсів і їх використання_26
3.2.Аналіз використання майна______________________33
3.3.Розрахункові таблиці____________________________37
Висновок_____________________________________________39
Використана література_______________________________40
Вступ
 
Фінанси акціонерних товариств, об'єднань, підприємств і галузей являють собою систему економічних взаємозв'язків, пов'язаних із кругообігом коштів, утворенням, використанням грошових прибутків, контролем за виробництвом, розподілом, використанням національного продукту.
Функціонування фінансово-кредитної системи безпосередньо залежить від ступеня використання товарно-грошових відносин у керуванні й організації господарських відносин. Подія , що сталася у минулому і стосувалася згортання товарно-грошових відносин (із 1920-1923р. до кінця 80-х початку 90-х років панували адміністративно-командні методи господарюваня) негативно позначилася на стані економіки. Незважаючи на спроби економічних реформ 1965-го, 1979-го, 80-х років, практично тільки зараз розроблються рішучі кроки, щоб вартісні категорії: гроші, ціна, фінанси, кредит почали активно впливати на розвиток економіки. На сучасному етапі гроші, фінанси поступово стають самостійним і вирішальним ресурсом виробництва.За матеріальним змістом фінанси - це цільові фонди грошових коштів, що у сукупності представляють собою фінансові ресурси акціонерного товариства.
Відповідно до Закону України "Про підприємство", фінансові ресурси підприємств – це переважно прибуток і амортизаційні відрахування, прибутки від цінних паперів, пайові внески, кошти спонсорів.
Поряд з цим фінанси акціонерного товариства займають одне з головних місць у відтворювальному процесі , формуванні власних грошових фондів і ценралізованих фінансових ресурсів держави, тому вимагають постійного контролю і належної уваги з боку керуючих органів.
Перехід до ринкової системи викликав серйозні зміни всієї фінансової системи і в першу чергу її основної ланки – фінансів акціонерного товариства . Фінансові умови господарювання притерпіли суттєвих змін , котрі знайшли своє відображення в лібералізації економіки , зміні форм власності , проведенні широкомаштабної приватизації , зміні умов державного регулювання , введення системи стягнення податків з підприємств . В результаті проведених в країні реформ з’явились : недержавний сектор економіки, сучасна банківська система , ринки товарів і послуг , капіталу. Але головним надбанням , на мою думку , є те, що з’явилися умови для початкового формування ,так званого, середнього класу піпдприємців . Тобто почали народжуватись вже зовсім нові або частково реорганізовані акціонерні товариства, які мають на меті виробництво конкурентно-спроможної продукції, а головне – це отримання високих прибутків від своєї діяльності . А прибуток, як відомо, виступає головним джерелом формування фінансових коштів акціонерного товариства , розширеного виробництва , росту доходів підприємства і його власників .Нарешті, підприємництво чітко орієнтоване на одержання прибутку, чим в умовах розвинутої конкуренції досягається і задоволення суспільних потреб. Це найважливіша передумова і причина зацікавленості в результатах финансово-господарської діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Формування та використання фінансів в акціонерному товаристві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок