Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Оцінка фінансового стану ВАТ „Шляховик”

Оцінка фінансового стану ВАТ „Шляховик”

Назва:
Оцінка фінансового стану ВАТ „Шляховик”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Оцінка фінансового стану ВАТ „Шляховик”


ЗМІСТ


ВСТУП
Для розв'язання сучасних проблем стабілізації національної економіки та підвищення регулюючої функції державного бюджету в забезпеченні соціаль-ного розвитку нашого суспільства треба здійснити низку організаційних захо-дів у плані оцінки фінансового стану суб'єктів господарювання. Тільки на основі позитивних зрушень індивідуального відтворення можливе безпере-бійне своєчасне наповнення бюджету і посилення регулюючого впливу держа-ви на визначальні процеси суспільного життя, збільшення платоспроможного попиту населення та піднесення його життєвого рівня.
Отже, основним зав-данням поточного періоду є забезпечення стійкого розвитку підприємств.
Незаперечне те, що висока рентабельність підприємств позитивно впливає на розв'язання державних фінансових проблем, зокрема на зміцнення бюд-жету всіх рівнів, про що свідчать сучасні тенденції розвитку національної економіки.
Тільки за умови самоокупності суб'єктів господарювання економічна система може генеру-вати чинники позитивних кількісних і якісних змін у майбутньому періоді — періоді процесу розвитку, переходу до досконалішого фінансового стану, який має більш значний потенціал.
Вищезазначене підкреслює актуальність теми роботи: „Оцінка фінансового стану ВАТ “Шляховик”.
Завданням роботи є оцінка показників фінансового стану підприємства та формування шляхів її покращення.
Метою дослідження є розкриття сутності оцінки фінансового стану підприємства, аналіз факторів, що впливають на фінансовий стан підприємства, шляхів зміцнення фінансового стану.
Об’єктом дослідження є дані фінансової звітності ВАТ „Шляховик”.
Предметом дослідження роботи є сукупність теоретичних і практичних проблем, пов’язаних з діагностикою фінансового стану підприємства та ефективністю його господарської діяльності.
Відповідно до мети були поставлені наступні завдання.
1. Висвітлити теоретичні засади оцінки фінансового стану підприємства.
2. Провести діагностику фінансового стану ВАТ “ Шляховик” за період 2001 – 2003 рр.
3. Визначити шляхи зміцнення фінансового стану підприємства.
Відповідно до завдань роботи побудована її структура, яка складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури, додатків.
Робота містить 53 сторінки тексту, 6 рисунків, 5 таблиць, 18 джерел використаної літератури, 8 додатків. Інформаційною основою дослідження є дані фінансової звітності ВАТ „Шляховик“”, різноманітні навчальні посібники, підручники, монографії економістів, періодичні видання.
1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ОЦІНКИ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА
1.1. Сутність, мета та значення оцінки фінансового стану підприємства
За умов переходу економіки України до ринкових відносин, суттєвого розширення прав підприємств у галузі фінансово-економічної діяльності значно зростає роль своєчасної та якісної оцінки фінансового стану підприємств, оцінки їхньої ліквідності, платоспроможності і фінансової стійкості та пошуку шляхів підвищення і зміцнення фінансової стабільності.
Особливого значення набуває своєчасна та об'єктивна оцінка фінансового стану підприємств за виникнення різноманітних форм власності, оскільки жодний власник не повинен нехтувати потенційними можливостями збільшення прибутку (доходу) фірми, які можна виявити тільки на підставі своєчасного й об'єктивного аналізу фінансового стану підприємств.
Систематичний аналіз фінансового стану підприємства, його платоспроможності, ліквідності та фінансової стійкості необхідний ще й тому, що дохідність будь-якого підприємства, розмір його прибутку багато в чому залежать від його платоспроможності.
Фінансовий стан підприємства - це комплексне поняття, яке є результатом взаємодії всіх елементів системи фінансових відносин підприємства, визначається сукупністю виробничо-господарських факторів і характеризується системою показників, що відображають наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів [10, c. 59].
Фінансовий стан підприємства залежить від результатів його виробничої, комерційної та фінансово-господарської діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Оцінка фінансового стану ВАТ „Шляховик”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок