Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Скачати курсова робота безкоштовно: Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення / сторінка 8

Назва:
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,88 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
У разі їх невикористання у поточному році вони переходять на наступний фінансовий рік.
Доходи бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності плануються за рахунок надходжень від сплати страхових внесків, коштів за путівки, інших надходжень.
Розрахунок суми страхових внесків здійснюється на основі даних про фонд оплати праці за рік, що передує звітному, очікуваний за поточний період та прогнозований на наступний рік, а також законодавчо визначеного розміру страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням.
Для визначення планового показника фонду оплати праці використовуються звітні дані ФСС ТВП, а також дані Міністерства економіки України та органів Держкомстату України.
Сума надходжень коштів за путівки визначається як середній розмір цих надходжень за останні два роки.
Сума грошових коштів по статті «Інші надходження» планується в розмірі середнього фактичного показника по цій статті, для розрахунку якого беруться дані за минулий рік та очікувані за поточний рік в процентному співвідношенні до суми страхових внесків.
Для збалансування дохідної і видаткової частин бюджетів відділень, а також робочих органів відділень ФСС ТВП враховується зали-шок коштів на кінець останнього звітного періоду за винятком суми резерву страхових коштів.
Сума позитивного залишку в бюджеті відділення чи робочому органі відділення планується як дохід, з урахуванням якого розраховується видаткова частина бюджету, в тому числі визначається сума централізованих перерахувань. Сума від’ємного залишку в бюджеті враховується для визначення відповідної суми дотації.
Витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності визначаються шляхом здійснення таких розрахунків:
- множення очікуваної суми фонду оплати праці в році, на який складається бюджет, на середнє процентне відношення витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності до фонду оплати праці за останні три роки (без врахування суми на виплату допомоги по догляду за хворим) та подальшим зменшенням отриманої суми на суму виплат за цим видом допомоги за перші п’ять днів непрацездатності за рахунок коштів роботодавця;
- множення очікуваної суми фонду оплати праці в наступному році на середнє процентне співвідношення суми витрат на виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, по догляду за хворим за останні три роки;
- складання одержаних результатів від попередніх двох розрахунків визначає загальну розрахункову суму витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності на наступний рік.
Суми витрат на виплату допомоги по вагітності і пологах та на поховання визначаються шляхом множення суми фонду оплати праці на наступний рік на процентне співвідношення витрат за кожним видом допомоги до фонду оплати праці минулого року.
Необхідні асигнування на виплату допомоги при народженні дитини визначаються на підставі даних Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за попередній рік і розрахункових даних за поточний рік про кількість народжених та з урахуванням розміру допомоги.
Асигнування на виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку визначається шляхом множення встановленого розміру допомоги на 12 місяців та на середню кількість отримувачів такої допомоги за попередній рік.
Витрати по статті «Оздоровчі заходи» визначаються в бюджеті ФСС ТВП для забезпечення фінансування санаторно-курортного лікування застрахованих осіб, членів їх сімей, часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ та організацій, дитячих оздоровчих таборів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та позашкільного обслуговування.
Інструкція про порядок планування і видачі путівок на санаторно-курортне лікування та відпочинок, придбаних за кошти соціального страхування (надалі - Інструкція) регламентує умови та порядок планування, розподілу, обліку та звітності путівок на
санаторно-курортне лікування і відпочинок, придбаних за кошти Фонду соціального страхування України (далі - Фонд), а також їх видачу застрахованим працівникам і членам їх сімей.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Курсова робота на тему: Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок