Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Безкоштовно курсова робота скачати: Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення / сторінка 9

Назва:
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,88 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 

Планування путівок на санаторно-курортне лікування відпочинок здійснюється Фондом для його відділень всеукраїнських галузевих профспілок і профоб'єднань, які бюджет Фонду (далі - всеукраїнські галузеві профспілки).
Санаторно-курортні заклади України подають не пізніше 1 квітня року, що передує плановому, Виконавчій дирекції плани випуску путівок, які складаються за графіками, профілями лікування, періодами року, залежно від зручностей у палатах та цін на путівки.
План розподілу путівок визначає загальну їх кількість урахуванням чисельності працівників в еквіваленті повної зайнятості та фінансового стану в регіоні (галузі). Ця чисельність повинна відповідати даним звіту про виконання бюджету соціального страхування на 1 січня попереднього року.
Плани розподілу путівок у відділеннях Фонду всеукраїнських галузевих профспілках затверджуються відповідно їх керівними органами в строк до 1 вересня.
Путівки на санаторно-курортне лікування та оздоровлення закуповуються за рахунок коштів соціального страхування за цінами,
За фінансових можливостей Виконавча дирекція Фонду, виконавчі дирекції його відділень, всеукраїнські галузеві профспілки закуповують додатково до плану путівки і видають їх згідно з заявками та листами галузевих комітетів профспілок або окремих страхувальників.
Путівки одержані галузевими комітетами профспілок по план, розподіляються за рішенням їх керівних органів серед профспілкових організацій та окремих страхувальників урахуванням внесків, які вони перерахували.
Путівки видаються представникові профспілкової організації або окремому страхувальнику за довіреністю, яка оформлена в установленому порядку.
Для забезпечення фінансової стабільності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в бюджеті утворюється резерв страхових коштів для фінансування всіх видів матеріального забезпечення (виплат допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності і пологах, при народженні дитини, на поховання, по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) в розрахунку на місяць (на 2004р. в розрахунку на 15 календарних днів).
Виходячи з доходів і витрат бюджету, правління визначає: диференційовані суми централізованих перерахувань до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від його відділень з позитивним балансом бюджетів для фінансування відділень з плановим дефіцитом коштів, а також виконавчої дирекції, створення резерву страхових коштів та інших витрат, передбачених статутом.
2.2 Формування та використання коштів бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Джерелами формування коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, є:
1) страхові внески страхувальників-роботодавців і застрахованих осіб, що сплачуються на умовах і в порядку, передбачених цим Законом;
2) суми не прийнятих до зарахування витрат страхувальника за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, пені, штрафів та інших фінансових санкцій, застосованих до страхувальників та посадових осіб відповідно до цього Закону та інших актів законодавства;
3) благодійні внески підприємств, установ, організацій та фізичних осіб;
4) асигнування із Державного бюджету України;
5) прибуток, одержаний від тимчасово вільних коштів Фонду, в тому числі резерву страхових коштів Фонду, на депозитному рахунку; (Частину першу статті 19 доповнено пунктом 5 згідно із Законом N 2980-III від 17.01.2002)
6) інші надходження відповідно до законодавства.
Бюджет Коломийської міської виконавчої дирекції на 2004рік по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності затверджений постановою правління Івано-Франківсь-кого обласного відділення ФСС ТВП від 11.01.2004р.а з 30.06.2004р. постановою правління Івано-Франківського обласного відділення затверджено зміни до бюджету по коштах соціального страхування з тимчасової втрати працездатності(бюджет Коломийської міської виконавчої дирекції на 2004рік додається додоток 2).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Курсова робота на тему: Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: практика, проблеми та шляхи удосконалення

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок