Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Аналіз фінансових результатів ЗАТ ВТШФ “Дана”

Аналіз фінансових результатів ЗАТ ВТШФ “Дана”

Назва:
Аналіз фінансових результатів ЗАТ ВТШФ “Дана”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,65 KB
Завантажень:
515
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Аналіз фінансових результатів ЗАТ ВТШФ “Дана”


Зміст
Вступ......................................................................................................... 3
1. Сучасні проблеми керування підприємством............................. 4
2. Методичні основи стабілізації діяльності підприємства.....................................................................................................15
3. Оцінка імовірності банкрутства на ЗАТ ВТШФ”Дана” і обґрунтування виходу підприємства з кризи.
3.1. Оцінка імовірності банкрутства на ЗАТ ВТШФ”Дана” ..........21
Обґрунтування стратегії виходу підприємства з кризи.........................................................................................................30
Висновки.................................................................................................. 41
Література............................................................................................... 43
Додаток.....................................................................................................44
Вступ
У процесі становлення ринкових відносин в Україні, питання пов’язані з розробленням стратегії виходу підприємства з кризи мають важливе практичне значення. В умовах, коли майже всі ланки фінансової системи опинилися в кризі, з’явилась необхідність розробки саме такої стратегії з метою виведення підприємств з глибокої кризи. В даний час кожен суб'єкт, незалежно від виду основної діяльності і форми власності підприємства повинний реально оцінювати як власний фінансовий стан, так і фінансовий стан потенційних партнерів чи контрагентів.
Метою даної курсової роботи є проведення аналізу фінансових результатів ЗАТ ВТШФ “Дана” на основі використання системи показників, які відображають фінансовий стан та його динаміку підприємства з урахуванням досвіду розвитку вітчизняних і зарубіжних суб’єктів господарської діяльності, а також визначення стратегії виходу підприємства з кризового стану.
Недостатній фінансовий стан підприємства є причиною його неплатоспроможності, погіршення фінансової стійкості, які приводять до незапланованих втрат і не досягнення необхідного фінансового результату чи навіть банкротства. Виходячи з цього питання стратегії передбачення банкрутства та стабілізації діяльності підприємства є важливим для забезпечення його подальшої роботи в ринкових умовах.
У загальному вигляді стратегічне антикризове управління фінансовою стійкістю – це діяльність, яка полягає у виборі дій для досягнення довгострокових цілей у постійно мінливих умовах, тобто сфера діяльності вищого управлінського персоналу підприємства, яка полягає у забезпеченні стійкості фінансового стану підприємства у довгостроковій перспективі за рахунок великої частки власного капіталу в загальній сумі джерел фінансових ресурсів.
1.Сучасні проблеми керування підприємством.
В умовах дії ринкових відносин суб'єкти господарювання мають постійно адаптуватися до змін попиту: розширювати асортимент, поліпшувати кість, знижувати собівартість та ціни, оптимізувати структуру витрат. Проте вітчизняні підприємства не змогли безболісно перейти від „ринку продавця”, який діяв за адміністративної системи господарювання, до „ринку покупця”. Керівники багатьох суб'єктів господарювання за браком належної кваліфікації (або зумисне) довели свої підприємства до межі банкрутства.
Однією з негативних тенденцій, яка є наслідком незадовільного фінансового стану більшості вітчизняних підприємств, є катастрофічне зростання кредиторської і дебіторської заборгованості на підприємствах.
Зауважимо, що банкрутство та ліквідація підприємства означають не лише збитки для його акціонерів, кредиторів, виробничих партнерів, споживачів продукції, а й зменшення податкових надходжень до бюджету, зростання безробіття, що зрештою може стати одним із чинників макроекономічної нестабільності. Істотним є те, що серед підприємств, справи про банкрутство яких перебувають на розгляді, значний відсоток становлять такі, що тимчасово потрапили в скрутне становище.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Аналіз фінансових результатів ЗАТ ВТШФ “Дана”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок