Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Ревізії та перевірки, які проводяться контрольно-ревізійною службою України за поданням правоохоронних органів.

Ревізії та перевірки, які проводяться контрольно-ревізійною службою України за поданням правоохоронних органів.

Назва:
Ревізії та перевірки, які проводяться контрольно-ревізійною службою України за поданням правоохоронних органів.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,90 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота
Ревізії та перевірки, які проводяться контрольно-ревізійною службою України за поданням правоохоронних органів.


ЗМІСТ
ВСТУП
1. Функціональне призначення та повноваження державної контрольно – ревізійної служби України.
2. Діюча практика проведення фінансового контролю ДКРС України.
3. Перспективи розвитку державної контрольно – ревізійної
служби України
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА


Вступ
Робота контролюючих органів в Україні зосереджується на посиленні контролю за цільовим і ефективним використанням бюджетних коштів та їх збереженням, максимальним відшкодуванням збитків винними посадовими особами, мобілізацією до бюджету платежів та інших надходжень, що були приховані в обліку та звітності.
Виконання цих завдань залишається актуальним в умовах переходу до ринкової економіки, що стало підставою для вибору теми даної магістерської роботи.
Питання фінансового контролю та ревізії бюджетних установ розглянуті у монографічній літературі Василика О.Д., Юрія С.І., Білухи М.Т., Романіва М.В., Крисюка В.І. і в працях Каленського М.М., Стефанюка І.Б., Бутинця Ф.Ф. та багатьох інших авторів. Вченими зроблений значний вклад у теорію і практику організації державного фінансового контролю в Україні. Разом з тим розвиток ринкових відносин зумовлює потребу удосконалення в сфері методології, інформаційного забезпечення здійснення фінансового контролю.
Мета і завдання дослідження.
Мета курсової роботи випливає з її актуальності і полягає в комплексному узагальненні і практичному аналізі організації фінансового контролю за формуванням і використанням фінансових ресурсів бюджетних установ і організацій та розробці рекомендацій по вдосконаленню контрольно-ревізійного процесу у бюджетній сфері.
На основі мети сформовані основні завдання.
Обґрунтувати необхідність державного фінансового контролю за формуванням і використанням фінансових ресурсів бюджетних установ.
Дати критичну оцінку методології здійснення попереднього, поточного та наступного контролю.
Вивчити питання контролю за ефективністю використання фінансових ресурсів бюджетних установ, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів.
Узагальнити прийоми і методи ревізії бюджетних установ та намітити основні напрями підвищення її ефективності.
Предмет і об’єкт дослідження.
Предметом дослідження виступають теоретичні і практичні аспекти організації державного фінансового контролю ДКРС України.
Об’єктом дослідження є фінансові ресурси бюджетних установ та контроль за їх формуванням і використанням.
Методологія та методика дослідження.
Методологічну основу роботи складають теоретичні дослідження вітчизняних економістів – теоретиків і практиків у сфері фінансового контролю, законодавчі та відомчі нормативні акти, що регулюють порядок здійснення фінансово-господарської діяльності бюджетних установ і організацій в Україні та контролю за її здійсненням, статистична інформація суб’єктів контролю.
1. Функціональне призначення та повноваження державної контрольно – ревізійної служби України.
Державна контрольно – ревізійна служба має централізовану організаційну структуру. Головне контрольно – ревізійне управління України очолює заступник Міністра фінансів України, який призначається Кабінетом Міністрів України. Керівників регіональних контрольно – ревізійних управлінь, підрозділів призначають вищі керівники за підпорядкованістю. Структурні підрозділи контрольно – ревізійної служби є юридичними особами, мають самостійні кошториси, розрахункові та інші рахунки в банках.
Функції контрольно – ревізійної служби полягають у проведенні ревізій та перевірок фінансової діяльності, стану збереження коштів і матеріальних цінностей, достовірності обліку та звітності у міністерствах, відомствах, підприємствах і організаціях, які утримуються за рахунок державного бюджету. До її функцій також належать проведення ревізій та перевірок правильності витрачання державних коштів на утримання місцевих органів державної виконавчої влади, установ і організацій, що діють за кордоном і фінансуються з державного бюджету, контролюють повноту оприбуткування, використання і збереження валютних коштів, перевіряють виконання рішень за результатами проведених ревізій.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота на тему: Ревізії та перевірки, які проводяться контрольно-ревізійною службою України за поданням правоохоронних органів.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок