Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Бюджетний процес

Бюджетний процес

Назва:
Бюджетний процес
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,72 KB
Завантажень:
292
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Бюджетний процес


ЗМІСТ:
Титульна сторінка____________________________________________ 1
Завдання на виконання курсової роботи _________________________ 2
Зміст_______________________________________________________ 3
Вступ_______________________________________________________4
Розділ 1. Правове регулювання бюджетного процесу в Україні ______5-8
Розділ 2. Організація та проблеми і виконання бюджету в сучасних умовах(Соціальна сфера в Укрвїні та її фінансування)_____________8-16
Розділ 3. Дослідження динаміки доходів, видатків та міжбюджетних трансфертів________________________________________________17–28
7.1. Динаміка доходів Державного бюджету. Доходи Державного бюджету за статтею податки на власність. ___________________________________17
7.2. Динаміка видатків бюджету. Видатки бюджету на транспорт, дорожнє господарство, зв’язок, телекомунікації, інформатика. ______________18-19 Динаміка міжбюджетних трансфертів Чернігівської області. Коментарі до Закону України “Про Державний бюджет”_________________________19-28
Висновки____________________________________________________29
Список використаної літеретури_________________________________30
ВСТУП
Суть даної курсової роботи полягає в розгляді та аналізі бюджетної системи України вцілому, розгляду окремих його складових, механізму діяльності та функціонування, його законодавче регулювання, аналіз законодавчої та нормативної бази бюджетної системи.
Курсова робота складається з трьох розділів: розділ 1 – правове регулювання бюджетного процесу в Україні; розділ 2 – організація та проблеми і виконання бюджету в сучасних умовах; розділ 3 – дослідження динаміки доходів, видатків та міжбюджетних трансфертів.
В першому розділу “Правове регулювання бюджетного процесу в Україні” дається повна та змістовна характеристика питання регулювання кошторисного фінансування, нормативні та законодавчі акти, що регулюють кошторисне фінансування, механізм його здійснення, затвердження та виконання кошторисів. В даному розділі проаналізовано наступні правові акти, які регулюють кошторисне фінансування – Конституція України, Бюджетний кодекс України, Закон України “Про Державний бюджет на 2004 рік”, Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ” тощо.
В другому розділі “Організація та проблеми і виконання бюджету в сучасних умовах” обгрунтовується теоретична база по питанню соціальної сфери в Україна та її фінансуванню. Змістовно викладено суть даного питання, подається огляд навчально – методичної, періодичної та монографічної літератури. В питанні виявлені та описані проблеми України на сучасногму етапі в соціальній сфері, ступінь вирішення її, заходи щодо вирішення даного питання.
Третьому розділ “Дослідження динаміки доходів, видатків та міжбюджетних трансфертів” складається з трьох пунктів, а саме динаміка доходів Державного бюджету, динаміка видатків Державного бюджету та міжбюджетні трансферти. В розділі наведена статистична інформація по кожному з пунктів, наведена динаміка доходів, видатків та міжбюджетних трансфертів Державного бюджету. Також в розділі подано коментарі відомих фінансистів та економістів стосовно питання про Державний бюджет.
РОЗДІЛ 1.
Правове регулювання бюджетного процесу в Україні.
Таблиця 1
Правові акти, що регулюють кошторисне фінансування
№ | Назва правового акту, дата прийняття, № | Що визначає, що регулює правовий акт
1 | 2 | 3
1. | Конституція України, 1996 р. | Ст. 85 визначає повноваження Верховної Ради України та щодо призначення на посаду та звільнення з посади керівника апарату Верховної Ради України; затвердження кошторису Верховної Ради України та структури її апарату (п. 35).
2. | Бюджетний Кодекс України, затвердений Постановою Кабінету міністрів України від 21 червня 2001 р. № 2542 – ІІІ зі змінами та доповненнями від 24 лютого 2003 р. № 211 | Ст. 22 визначає головних розпорядників бюджетних коштів та їх функції та розроблення ними на підставі плану діяльності проект кошторису та бюджетні запити і подає їх Міністерству фінансів України чи місцевому фінансовому органу (п.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Бюджетний процес

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок