Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Управління фінансовим забезпеченням туристичного підприємства (на прикладі готелю “Дружба”)

Управління фінансовим забезпеченням туристичного підприємства (на прикладі готелю “Дружба”)

Назва:
Управління фінансовим забезпеченням туристичного підприємства (на прикладі готелю “Дружба”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,05 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Управління фінансовим забезпеченням туристичного підприємства (на прикладі готелю “Дружба”)


План


Вступ
У умовах перехідної економіки значно зростають роль і значення своєчасного і якісного аналізу фінансово-економічної діяльності господарюючих суб’єктів і вишукування шляхів його зміцнення, підвищення конкурентноздатності підприємства.
Фінансово-економічний стан підприємства повинен систематично і всебічно оцінюватися з використанням наявних видів і методів аналізу, комплексу різноманітних показників. Це дозволить:
- критично оцінити фінансові результати діяльності підприємства і його фінансовий стан як у статиці за аналізований період, так і в динаміці за ряд періодів;
- визначити "болючі" точки у фінансовій діяльності підприємства;
- знайти шляхи більш ефективного використання фінансових ресурсів, раціонального їх розміщення.
Для нормального розвитку будь-якого підприємства необхідно уважно стежити за наявністю та використання фінансових ресурсів, проводити заходи для їх зміцнення і покращення стану.
Це обумовлює актуальність теми даної роботи.
Метою даної роботи є вивчення фінансового забезпечення готельного комплексу “Дружба” та факторів, що на нього впливають.
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання:
Розкрити економічну сутність фінансового забезпечення діяльності підприємств;
Здійснити аналіз фінансових ресурсів готельного комплексу “Дружба”;
Визначити напрямки підвищення доходів готельного комплексу.
Об?єктом дослідження є управління фінансовими ресурсами підприємства, необхідними для здійснення господарської діяльності.
Суб?єктом дослідження виступає готельний комплекс “Дружба”.
Структурно курсова робота складається з вступу, основної частині з трьох розділів, висновків і списку використаної літератури.
Джерельною базою для написання даної роботи слугують наукові видання, монографії та посібники, а також періодичні видання.


Розділ 1. Економічна сутність фінансового забезпечення діяльності підприємств
Визначальна роль прибутку для фінансового забезпечення економічної ефективності діяльності підприємств України
Основну роль у формуванні фінансового забезпечення діяльності будь-якого підприємства грає прибуток. Отриманий підприємством прибуток призначений для задоволення різних потреб.
По-перше, він використовується для формування фінансових результатів держави, фінансування державних витрат. Це досягається шляхом вилучення в підприємств частини прибутку в державний бюджет.
По-друге, прибуток використовується для формування фінансових ресурсів самих підприємств, використовуваних для забезпечення їхньої господарської діяльності.
Отже, отриманий підприємством прибуток є об'єктом розподілу. У розподілі прибутку можна виділити два етапи.
Перший етап —цей розподіл балансового прибутку. На цьому етапі учасниками розподіли є держава і підприємство. У результаті кожний з учасників одержує свою частку прибутку. Співвідношення (пропорції) у розподілі прибутку між державою і підприємствами має важливе значення для забезпечення державних потреб і потреб підприємств. Це одне з принципових питань реалізації фінансової політики держави, від правильності рішення якого залежить розвиток економіки в цілому.
Другий етап — це розподіл і використання прибутку, що залишилася в розпорядженні підприємств після здійснення платежів у бюджет. На цьому етапі можуть створюватися за рахунок прибутку цільові фонди:
резервний,
розвитку й удосконалювання виробництва,
соціальних потреб,
заохочення.
Засоби цих фондів потім використовуються для фінансування визначених витрат.
Пропорції розподілу прибутку між державою (бюджетом) і підприємством складаються під впливом ряду факторів. Істотне значення при цьому має податкова політика держави стосовно суб'єктів господарювання.
Використання чистого прибутку (напрямок і пропорції) визначаються кожним суб'єктом господарювання. Державне регулювання цих процесів сьогодні здійснюється недостатньо. Це стосується як державних, так і недержавних підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Управління фінансовим забезпеченням туристичного підприємства (на прикладі готелю “Дружба”)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок