Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Джерела формування фінансових ресурсів, чинники, що впливають на їх динаміку

Джерела формування фінансових ресурсів, чинники, що впливають на їх динаміку

Назва:
Джерела формування фінансових ресурсів, чинники, що впливають на їх динаміку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,49 KB
Завантажень:
170
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота
з дисципліни “Фінанси”
на тему:
Джерела формування фінансових ресурсів, чинники, що впливають на їх динаміку
 


Зміст
Вступ 3
Підприємництво: поняття, його субєкти, принципи здійснення та напрямки діяльності. 5
2. Статутний фонд- джерело фінансових ресурсів при створенні підприємства: 10
2.1. Організація фінансового капіталу залежно від форми господарювання. 10
2.2.Роль статутного капіталу у формуванні активів і пасивів підприємства. 15
Фінансові аспекти реорганізації: заходи, види та вимоги законодавства. 18
Фінансово-правові аспекти ліквідація підприємства: 21
Припинення діяльності з ініціативи власника. 21
Необхідність, функції та причини інституту банкрутства підприємства. 26
Висновок 32
Література 34
2
Вступ
Основною організаційною ланкою в Україні є підприємства. Їхні фінанси це кровоносна система економічного базису, яка забезпечує життєдіяльність підприємництва. Сьогодні перехід до ринкової економіки, коли підприємства мусять самостійно розвязувати проблеми фінвнсового забезпечення власної виробничо-господарської та інвестиційної діяльності, зумовлює посилиння ролі фінансів у системі господарювання. До найважливіших завдань фінансів підприємств належить забезпечення стабільності економіки країни. Це досягається в процесі оптимізації розподілу та перерозподілу валового внутрішнього продукту як на рівні фірм, так і на загальнодержавному рівні. На макроекономічному рівні фінанси підприємств забезпечують формування фінансових ресурсів країни через бюджет та позабюджетні фонди.
Важливою є роль фінансів підприємств у забезпеченні збалансованості в економіці країни матеріальних і грошових фондів, призначених для споживання та накопичення. Забезпечення такої збалансованості великою мірою впливає на стабільність національної валюти, грошового обігу, стану розрахунково-платіжної дисципліни в народному господарстві.
Фінанси, беручи участь у вартісному розподілі створеного внутрішнього валового продукту, забезпечуючи формування та використання доходів і грошових фондів, безпосередньо повязані з іншими економічними категоріями та інструментами господарського механізму: комерційним розрахунком, ціною, кредитом. Саме тому фінанси підприємств можуть бути важливим інструментом економічного стимулювання, контролю за станом економіки як окремої організації, так і країни в цілому й управління нею.
Фінанси є суттєвим складовим елементом системи управління економікою. Без фінансів неможливо забезпечити індивідуальний оборот виробничих фондів на розширеній основі, запроваджувати науково-технічні досягнення, стимулювати інвестиційну діяльність, регулювати структурну перебудову економіки.
Тому обовязковими передумовами ефективного функціонування фінансів підприємств
мають бути:
3
різноманітність форм власності;
свобода підприємництва та самостійність у прийнятті рішень;
вільне ринкове ціноутворення та конкуренція;
самофінансування підприємництва;
правове забезпечення правил економічної поведінки всіх субєктів підприємницької діяльності;
обмеження і регламентація державного втручання в діяльність підприємств.
Так, підприємницька діяльність, яка є важливим інструментом в економіці країни, повинна мати раціонально організовані фінанси для сприяння підвищенню ефективності виробництва, визначення фінансоваго стану і платоспроможності підприємства.
Отже, тема курсової роботи є дуже актуальною на сьогоднішній час і мета її полягає в тому, щоб висвітлити необхідні умови і порядок створення певного виду підприємства, а також умови і дії для припинення його діяльності ( реорганізація, ліквідація), які регулю-ються правовими аспектами.
Завданнями даної роботи є такі:
розкрити поняття “підприємництво”, визначення субєктів діяльності і їх спільні ознаки;
охарактеризувати ті фінансові ресурси, які формуються у вигляді статутного капіталу при створенні підприємства і розподіляються при припиненні підприємницької діяльності;
висвітлити шляхи створення, реорганізації і ліквідації підприємства, що регулюються нормативними актами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Джерела формування фінансових ресурсів, чинники, що впливають на їх динаміку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок