Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Організація податкового планування напідприємствах (установах, організаціях)

Організація податкового планування напідприємствах (установах, організаціях)

Назва:
Організація податкового планування напідприємствах (установах, організаціях)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,53 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
„Організація податкового планування на
підприємствах (установах, організаціях)”


Міністерство освіти та науки України
Інститут підприємництва та перспективних технологій
при Національному університеті „Львівська політехніка”
Кафедра фінансів
ЗАВДАННЯ
для курсової роботи
„Організація податкового планування на
підприємствах (установах, організаціях)”
студента групи ___________________________________
____________________
Тема теоретичної частини роботи: Місцеві податки, збори та обов”язкові платежі.
Варіант розрахункової роботи: вісім
Затверджена на засіданні кафедри фінансів
„_____” ______________ 200___р. протокол № ___
Термін здачі студентом закінченої роботи до „______” ______________ 200__р.
Перелік питань, які належить розкрити: Аналіз законодавчо-нормативної бази. Класифікація податків та зборів. Платники податків. Відповідальність платників податків за порушення податкового законодавства.________________________________________
Дата видачі завдання: „___” __________ 200___р.
Керівник курсової роботи: викладач
(підпис)(прізвище, ініціали, посада, науковий ступінь)
завдання прийняв до виконання_________________________________________
(підпис)
Зміст:
Вступ.
Теоретична частина.
Розрахункова частина.
2.1 Податковий календар.
2.2 Перевірка правильності нарахування податків.
2.3 Акт перевірки правильності нарахування податків.
Рекомендаіцйна частина.
Список використаної літератури.


Вступ
Для існування держави необхідні величезні фінансові ресурси, що акумулюються в бюджетному і позабюджетному державному централізованому фондах в основному завдяки функціонуванню податкової системи. Економічні відносини, зв'язані з податками, у тому чи іншому ступені торкаються всього населення країни, тому основні теоретичні і практичні аспекти побудови податкової системи цікавлять не тільки фахівців (економістів, юристів, керівників усіх рівнів, підприємців), але і звичайних громадян.
Податкова система відіграє провідну роль у формуванні державних доходів, відчутно впливає на доходи юридичних та фізичних осіб.
Історичними передумовами виникнення в суспільстві податків були переважно, перехід від натурального господарства до грошового, зародження й формування інституту держави.
Сучасна форма податків є відносно новою, хоча основні елементи механізму оподаткування зародилися ще в давнину.
Першим в історії людства поняття податку розкрив Адам Сміт у роботі "Дослідження про природу і причини багатства народів" (1776 р.), який написав: "Податок - це тягар, який накладається державою у формі закону, що передбачає і його розмір, і порядок сплати".
Економічна природа податку полягає у з'ясуванні його призначення об'єкта оподаткування й джерела сплати, а також визначенні впливу на суб'єктів оподаткування і на економіку в цілому. За економічним змістом податки - це форма фінансових відносин між державою й членами суспільства.
Законом України "Про систему оподаткування" визначено, що під податком і збором (обов'язковим платежем) до бюджетів та державних цільових фондів слід розуміти обов'язковий внесок до бюджету відповідного рівня або державного цільового фонду, здійснюваний платниками у порядку і на умовах, що визначаються законами України про оподаткування.
Сукупність податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та державних цільових фондів, що справляються встановленими законами України порядку, становить систему оподаткування.
Система оподаткування - це нормативно визначені платники податків, їхні обов'язки та права, об'єкти оподаткування, види податків; зборів і платежів, а також порядок їх стягнення.
Спочатку розглянемо про місцеві податки в фінансовій системі України, так як на сьогодні місцеві податки є важливою структурною ланкою податкових систем більшості країн. За їхньою допомогою мобілізуються кошти для фінансування соціально-культурних заходів, а також витрат, пов’язаних із розвитком місцевого господарства та інших заходів місцевого значення.


І. Теоретична частина
У податкових системах країн із ринковою економікою місцеві податки і збори вдало доповнюють державні податки, є досить гнучкими за своєю суттю, сприяють розширенню загальної податкової бази та зменшенню податкового навантаження на платників.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: Організація податкового планування напідприємствах (установах, організаціях)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок