Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> курсова робота на тему: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави / сторінка 3

Назва:
Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,96 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Рішення, які приймаються для вирішення цих питань, є політичними рішеннями.
Ці рішення розглядатимуться тут в двох категоріях для полегшення обговорення. Отже, перша категорія - економічний і політичний вплив на бюджет. Ця категорія включає великий вплив на бюджет, що виникає з економічних і політичних подій, що відбуваються поза межами бюджетної системи країни. До таких подій можна віднести недоотримання доходів, інфляцію і великий обсяг незакладених в бюджет видатків. До другої категорії - бюджетна система і питання управління - відносять проблеми, що часто виникають в бюджетній системі самі по собі, і які вимагають прийняття протягом року політичних рішень. Сюди можна віднести питання управління резервними фондами, контроль за позабюджетними видатками та внесення змін до бюджету.
Спочатку розглянемо причину і природу цієї проблеми і її потенційний вплив на виконання бюджету. Потім, розглянемо деякі з інструментів, які застосовує уряд для вирішення цих проблем. Найкращі бюджетні системи передбачають розвиток таких проблем протягом року і часто забезпечують планові механізми для вирішення таких проблем. Такі ситуації, як висока інфляція і значне недоотримання доходів, є надзвичайно серйозними самі по собі. Ситуація може погіршитись, якщо фінансова система не передбачила планового методу її подолання.
2.1. Економічний і політичний вплив на бюджет
Головні принципи:
Бюджети рідко коли виконуються відповідно до плану.
Серйозні економічні і політичні події можуть спричинити серйозні зриви виконання
бюджету, навіть якщо він запланований найкращим чином.
Не існує набору правил чи методів, якими б керувались країни для вирішення основних
проблем виконання бюджету. Але існують принципи, політичні методи і інструменти.які часто використовуються і можуть бути пристосовані до особливостей окремої країни.
Хороші бюджетні системи передбачають незаплановані події протягом виконання бюджету і забезпечують планові механізми для прийняття необхідних політичних рішень.
Загальне представлення недоотримання доходів
Це загальна проблема виконання бюджету, навіть у розвинутих країнах.
Двома основними загальними проблемами недоотримання доходів :
економіка не працює так добре, як очікувалось, коли формувався бюджет,
затверджений бюджет засновувався на нереалістичних (занадто оптимістичних) прогнозах надходжень.
Інколи третьою причиною є незадовільний збір податків, що часто поєднується з існуванням великого сектору тіньової економіки.
Розмір недоотримання доходів чітко визначає серйозність впливу на бюджет, а значимість визначає тип заходів, які вживає уряд для подолання проблеми.
Велике недоотримання доходів може бути і не визначене на початку бюджетного року. Нездатність зреагувати швидко неодмінно спричинить фінансову кризу, що часто набуває більших масштабів дещо пізніше.
Існує лише два прийнятні і розумні способи подолання проблеми недоотримання доходів, — зменшення видаткової частини і отримання додаткових надходжень. Часто використовуються поєднання цих способів.
Отримання додаткових надходжень
Підвищення податків всередині року створює економічну непевність і, частіше за усе, не принесе збільшення доходів вчасно для вирішення проблеми недоотримання в бюджеті. Цей метод підходить більше тоді, коли недоотримання надходжень прогнозується на етапі формування бюджету.
Позики також є методом подолання проблеми. Але міста не можуть вийти за рамки обмежень боргу і розміру дозволеного бюджетного дефіциту, маючи, в той же час, обмежений доступ до фінансових ринків.
Недоотримання доходів тимчасового характеру, що спричинене нерівними потоками надходжень протягом року - зовсім інше. Ця проблема вирішується зосередженням уваги на планах витрачання коштів і короткостроковими позиками. Цю проблему можна також вирішити короткостроковим відкладенням виплат за зобов'язаннями органів влади.
Зниження податків для стимулювання економіки і, таким чином, збільшення доходної частини. Зниження податків інколи є довгостроковим вирішенням проблеми недоотримання доходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок