Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Скачати курсова робота: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави / сторінка 4

Назва:
Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,96 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Однак проблему бюджетного року, навряд чи, вдасться вирішити.
Зменшення видатків
Найчастіше органи влади вдаються до зменшення видатків, коли виникає проблема недоотримання доходів.
Найпростішим рішенням є зменшення фінансування усіх програм на однаковий відсоток. Хоча це й не є добре продуманим рішенням, що засновується на пріоритетності видатків, таким підходом найлегше керувати, і він є найбільш політичне прийнятним, оскільки "біль" від зменшення фінансування в рівній мірі розподіляється між усіма бюджетними організаціями. Зменшення фінансування, як правило, не поширюється на "законодавче затверджені програми" і "захищені програми". Така ситуація може негативно позначитись на інших видах діяльності органів влади.
Відкладення капітальних проектів і обмеження чи тимчасове обмеження є дуже специфічними методами, які часто використовуються в поєднанні із скороченням бюджетів.
Часто зміни до бюджету мають затверджуватись відповідною радою.
Нездатність швидко зреагувати на недоотримання доходів вимірюваних пропорцій може швидко призвести до накопичення заборгованості. Тут існують свої проблеми, які обговорюватимуться нижче.
Недоотримання доходів створює багато проблем, пов'язаних з виконанням бюджету. Якщо бюджет базується на неправильному розрахунку доходів, то проблем неможливо уникнути. За таких умов, виконання бюджету більше схоже на практичну вправу з курсу управління кризовими ситуаціями. Отже, найгіршою ситуацією є та, коли в основу оригінального бюджету закладено занадто оптимістичні розрахунки надходжень.
Видатки, що не закладені в бюджет і невиконані зобов 'язання
Протягом бюджетного року можуть виникнути великі і незаплановані потреби в коштах.
Як й у випадку з недоотриманням доходів, розмір незаиланованої потреби є важливим для визначення її серйозності. Крім того, така потреба впливає на політичні рішення, які необхідно прийняти для вирішення проблеми.
Позабюджетні видатки — це, як правило, потреба в коштах, які необхідно виділити, але які не були закладені в бюджет. До таких потреб можна віднести кошти, необхідні для усунення наслідків стихійних явиш (таких, як потопи та землетруси) чи техногенних катастроф (таких, як викид рідких токсичних матеріалів в річкову систему).
Невиконані зобов'язання можна охарактеризувати як конкретні законні чи, в деяких випадках, "потенційні" чи моральні зобов'язання органу влади для вирішення проблеми непередбаченої фінансової кризи. Сюди можна віднести несприятливе судове рішення, за яким встановлюється фінансове зобов'язання органу влади.
Будь-який бюджет стикається з непередбаченими видатками протягом року.
Більшість органів влади вже мають відпрацьовану систему вирішення таких проблем, особливо невеликого масштабу.
Чітка юридична база є важливим елементом будь-якого політичного рішення, за якою встановлюється коло відповідальності органу влади і визначається система, за якою можна віднайти необхідні шляхи виходу з негативних ситуацій. Більшість фінансових изиків оцінити нескладно; з ними можна впоратись, залишаючись в рамках нормального бюджетного процесу. Може використовуватись стандартний набір інструментів оцінки і управління ризиками.
Перед кризою
Варто іще раз наголосити, що для вирішення проблеми непередбачених витрат до настання кризи повинна існувати юридична база. По-друге, ризик, якому піддасться бюджет, має оцінюватись і усвідомлюватись на стадії формування бюджету.
Хороші юджетні системи передбачають резервні фонди для непередбачених витрат для окриття ризиків, які відносяться до гарантій органів влади і впливу змін на обмінні курси вартості обслуговування боргу.
Практичне правило полягає в тому, що резервний онд для непередбачених витрат не повинен перевищувати 1-3% загальної суми бюджету.
Хороший бюджет робить різні припущення при аналізі потенційного економічного впливу на бюджет.
Середньостроковий вплив на вартість обслуговування боргу з огляду на зміни обмінних курсів і процентних ставок мас періодично оцінюватись.
Припущення щодо надходжень та відтоку капіталу мають ретельно перевірятись для прийняття до уваги можливих змін в зовнішньому середовищі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок