Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> курсова робота українською: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави / сторінка 5

Назва:
Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,96 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

Економічні ризики, що асоціюються з потенційними зобов'язаннями також мають оцінюватись.
Всі фактори, що перераховані вище, впливають на розмір резервного фонду для непередбачених витрат.
Подолання кризи
Методи, що використовуються для вирішення проблеми незакладених в бюджет видатків і невиконаних зобов'язань, відрізняються один від одного і залежать від розмірів видатків і ситуації в країні.
Коригування бюджету. Якщо сума видатків невелика, то першим етапом є внесення змін до бюджету. Це означає зменшення видатків деінде в бюджеті для компенсаціїб непередбачених видатків. Такий захід, як правило, вимагатиме юридичної ухвали. Може застосовуватись перепрограмування, якщо сума невелика і якщо існує повноваження.
Використання резервного фонду для непередбачених видатків. Це може бути першим варіантом розв'язання проблеми, за умови того, що резервний фонд існує і покриває розмір та природу видатків. Зміни до бюджету можуть і не вноситись, але відповідна рада мас знати про використання фонду.
Використання непередбаченого асигнування, що наступає після запиту додаткового асигнування. Цей метод найчастіше використовується в розвинених країнах, де дефіцит і його обслуговування не є найголовнішими проблемами. Це дозволяє тимчасово використовувати кошти, що виділені під інші програми до того часу, коли кінцева вартість може бути використана як основа для додаткового асигнування.
Використання "фонду на чорний день". Деякі уряди засновують на довгостроковій основі "фонд на чорний день" для фінансування неочікуваних потреб. Як правило, цей фонд задіюється, коли доходи перевищують видатки. Варто зазначити, що створення таких фондів є іще одним засобом подолання дефіциту доходів.
Борг. Взяття боргових зобов'язань для розподілу великих видатків на довший період часу.
Підвищення податків та інші доходи.
Не існує формули для вирішення таких проблем. Часто, рішенням є поєднання деяких з перерахованих вище інструментів.
Однак, усі розвинені бюджетні системи певним чином закладають рішення в бюджет, - чи видатки залежать від існуючих асигнувань, чи до бюджету вносяться зміни.
Боротьба з інфляцією
Подібно до інших питань, що були вже розглянуті, розмір Інфляції визначає серйозність проблеми. 3-5% інфляція може бути подолана без особливих перестановок в більшості бюджетів. 20% інфляція створює серйозні проблеми для виконання бюджетів на рівні їх виконання в попередньому році.
Крім того, інфляція підвищує вартість запозичення коштів. Таким чином, частина бюджету має йти на обслуговування боргу. Звичайно, в той же час, знижується справжня вартість обслуговування вже існуючого внутрішнього боргу.
Подібно до інших питань, що були вже розглянуті, першим етапом боротьби з Інфляцією є, знову жтаки, є етап, коли формується бюджет. До питання врахування іифяв» необхідно підходити з усією обережністю. Найбільш типовими рішеннями є:
1. Замороження заробітної плати робітників і службовців. Якщо це відбувається протягом декількох років підряд, то це може знизити реальний дохід службовців , негативно позначитись на моральному стані, стати причиною втрати роботи, знизити продуктивність праці і, врешті решт, стати головним політичним питанням.
2. Індексування законодавче затверджених програм. Пенсії, допомога по безробіттю, медичні платежі і деякі інші законодавче затверджені програми можуть автоматично індексуватись для дотримання рівня реальних сум.
3. Вибіркове збільшення інфляції. Оскільки інфляція різниться в залежності від економічних галузей, то під час формування бюджету може бути прийняте рішення допустити вибіркове збільшення інфляції в тих сферах, які вважаються найбільш важливими, наприклад, ціни на пальне.
4. Корегування бюджету. Однією відповіддю на інфляцію є припинення фінансування мало пріоритетних програм для підтримання більш важливих, принаймні на найнижчому рівні фінансування в реальній вартості.
Варто іще раз зауважити, що всі кроки, що перераховані вище аналізуються і плануються до початку виконання бюджету. Як тільки бюджет приймається і починається його виконання, вибір інструментів для боротьби з інфляцією обмежується.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок