Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> курсова робота безкоштовно: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави / сторінка 6

Назва:
Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,96 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

Найбільш важливими є надійна інформація і прогнози, заздалегідь запланований і добре продуманий метод боротьби з інфляцією, а також чітке усвідомлення реального впливу інфляції на послуги, що надаються окремими бюджетними організаціями.
Варто також зауважити, що інфляція може також підвищити ціну валюти доходів, так само як і її вартість. Це має привести до збільшення доходів, що частково може компенсувати вплив інфляції на видаткову частину.
Політичний вплив і корупція
Добра політика
Уряди змінюються. Часто це не співпадає з бюджетним циклом. Новий уряд може розробляти інші політичні лінії і встановлювати свої пріоритети.
В більшості бюджетів закладено можливість представлення нової політики. Але ця можливість, як правило, є обмеженою. Скоріше, бюджет нового уряду вже в повному обсязі відображатиме всі нові політичні лінії, пріоритети і нові програми.
Тиск зацікавлених груп часто перешкоджає нормальному виконанню бюджету. Але цей тиск здоровий (в більшості випадків) і є прикладом демократії в дії. Інколи видасться неможливим вирішити певні проблеми, що виникають протягом поточного року в контексті бюджету.
Перехідні періоди - це періоди, коли баланс між цілісністю існуючого бюджету і бажаними змінами нового уряду має збалансовуватись з особливою обережністю.
Погана політика
"Поганій політиці" можна дати таке визначення, — це спроба політиків і урядовців тиснути на виконання бюджету і порушувати матеріальне право, а також перешкоджати ефективному виконанню бюджету.
Такий тиск може проявлятись, починаючи від намагань "просунути" хорошого товариша чи родича на певну посаду в обхід нормальним процедурам, до диктування результатів важливого тендеру фірмі, колезі чи товаришу. Несанкціонований арешт коштів чи використання коштів не за призначенням є іще одним прикладом.
Захист від невідповідного впливу та забезпечення найкращого виконання бюджету є головними причинами того, чому країни розробляють закони про державну службу, державні закупівлі, аудиторську діяльність та засоби контролю виконання бюджету.
Прозорість діяльності, що пов'язана з виконанням бюджету, є головною характеристикою бюджетних систем, які змодельовані для захисту від невідповідного політичного впливу. Прозорість вважається наріжним каменем належного управління видатками.
І, нарешті, зловживання бюджетною системою на політичному рівні, яке може й не бути незаконним, часто підриває довіру громадськості і може призвести до виникнення сумнівів щодо належного витрачання державних коштів. Прикладом може послужити недавній випадок з Прем'єр-міністром Франції, до спеціального фонду якого надходили для розподілення невраховані кошти як премії для його підручних і колег.
Зрозуміло, що ця проблема поширюється не тільки на перехідні країни. Але там вона стає іще серйознішою, оскільки законодавча база і інститути, які займаються проблемою прозорості і контролю, менш розвинуті.
Корупція
Людина є такою, якою вона є. Корупція існує в усіх урядах. Найчастіше корупція фінансове процвітає в країнах, які менше всього можуть собі її дозволити. Нігерія мала б бути дуже багатою країною. Насправді, економіка цієї країни слабка.Корупція має місце, коли державні службовці використовують свої посади для незаконного
привласнення державних коштів. Простіше кажучи, вони крадуть державні кошти.
Така ситуація виникає, коли посадовець чи державний службовець вирішує, що його власний добробут важливіший за добробут народу.
Державні кошти залишаються державними незважаючи на те, чи вкрадені вони прямо чи отримані в формі оплати роботи підрядника і закладені в вартість проекту. Ці суми здатні значно ускладнити будь-які проблеми з виконанням впорядкованого бюджету.
Більшість суспільств живуть добре, коли є підтримка з боку народу і є довіра до уряду. Атмосфера корупції шкодить такій підтримці і довірі.
Ось як ще впливає корупція на виконання бюджету:
Вкрадені гроші залишають суспільство і ефект економічного мультиплікатора губиться;
Гроші, які були виділені, не направляються на надання державних послуг;
Асигнування видатків визначається фаворитизмом, а не державними пріоритетами;
Порушується процес фінансової звітності;
Державні товари та послуги можуть бути гіршої якості і коштувати дорожче;
За умов обмеженого бюджету, державні послуги не надаються, а інші державні функції не виконуються.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок