Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Скачати безкоштовно: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави / сторінка 7

Назва:
Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,96 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
*
І, на кінець, корупція державної влади підриває належне виконання бюджету, як й будь- який інший фактор, і зводить нанівець зусилля усієї бюджетної системи.
2.2. Бюджетна система і питання управління
Головні припиипи
Для вирішення проблем виконання бюджету, які з'являються протягом року, необхідна продумана і прозора нормативно-правова база.
Існують загальноприйняті принципи і набори інструментів, які можуть використовуватись для виходу із складних ситуацій.
Огляд
Перехідні країни стикаються з певними проблемами під час виконання бюджету.
Сюди входять: ліквідація заборгованості, порядок понесення видатків у випадку нестачі готівкових коштів (зарплата на першому місці, капітальні видатки на останньому; пенсія на першому місці і т.д.), впорядкований і прозорий процес перерахування трансфертів, належне управління резервними фондами.
Цей перелік можна продовжувати. Але це ті питання, якими орган влади управляє, і які можуть причинити ряд серйозних проблем протягом виконання бюджету, якщо їх [питання] залишити без уваги.
І знову необхідно встановити природу проблем, які пов'язані з виконанням бюджету, а потім ознайомитись із правилами та досвідом їх вирішення.
Борг
Боргом називають невиконані зобов'язання органу влади сплатити за товари та послуги, причому нездатність сплатити за останні вийшла за межі нормального комерційного графіку, який було погоджено. Часто борг виникає тоді, коли в уряду немає готівкових коштів розплатитись за рахунками. Стандартними прикладами може послужити нездатність виплатити зарплатню і сплатити рахунки.
Коли дозволяється накопичення боргу протягом певного періоду часу, то він переростає в заборгованість уряду. В цьому розумінні, боргом є безпроцентна "позика уряду".
Борг може спричинити й ряд інших похідних проблем. Це не тільки те, що працівникам не виплачується зарплати, що, в свою чергу, не дозволяє їм робити власні видатки.
Деякі борги можуть з'являтись в результаті поганого прогнозування готівкових коштів і управління фінансуванням бюджету. А серйозні боргові проблеми відображають нездатність уряду привести бюджет у відповідність до наявних прибутків.
Якщо видатки децентралізовані, то борги можуть з'явитись в результаті діяльності розпорядників бюджету, які купили те, на що гроші не виділялись чи не використали гроші згідно пріоритетам, встановленим відповідною радою.
Борги також можуть виникати в результаті недостатньої координації діяльності центральних і місцевих органів влади.
Першим правилом боротьби з боргом є не допустити його першої появи під час формування реалістичного бюджету, і коли уряд вживає необхідних заходів для фінансування бюджету.
Якщо виникає борг, то, другим правилом буде правильно записати або "занести" борг до кредиторської заборгованості в головній бухгалтерській книзі. Це дозволяє зрозуміти проблему і вжити необхідних заходів для її вирішення. Інформація у формі "Звіту про кредиторську заборгованість" надсилається до казначейства, яке використовує його для відстеження боргу.
Варто зазначити, що нерідко на кінець бюджетного року залишаються невиконані зобов'язання. Але таке трапляється, коли очікується, шо фінансування з бюджету того року покриє ці зобов'язання протягом розумного періоду часу, залежно від використовуваного методу ведення бухгалтерського обліку.
Цілком нормально мати певні суми в "кредиторській заборгованості" протягом процесу виконання бюджету. Це лише постачання товарів та послуг, які ще мають бути оплачені, оскільки платіжне доручення має бути надіслане до банку, а платіжні документи іще не були готові.
Що робити, якщо всередині бюджетного року стає ясно, що боргів не уникнути чи вони вже існують:
Направити бюджетних спеціалістів на вжиття заходів з недопущення подальшого накопичення боргів. Передбачається, що плани витрачання коштів будуть приведені у відповідність до наявних доходів. Можливо, потрібно буде внести зміни до бюджету.
Внесення змін до бюджету. Це може стати першим заходом. Внесення ґрунтовних змін до бюджету дозволить знизити видатки за найменш пріоритетними видами діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок