Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Фінанси -> Скачати курсова робота безкоштовно: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави / сторінка 8

Назва:
Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,96 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Очікування того, що кожне управління буде самостійно вирішувати проблеми з великими боргами не додає гнучкості до вирішення питання приведення у відповідність обмеженого фінансування і найвищих пріоритетів.
Складання графіку виплати боргу. Для вирішення проблеми боргів мають розроблятись певні програми. Якщо борг достатньо великий, то графік виплатиборгу може покривати декілька років.
Списання боргів. Це фінансове неправильний підхід. Але часто уряд може вирішити проблему боргу, оплативши частину боргової суми і списавши решту. Це погана практика, до якої вдаються лише в крайніх випадках, коли реципієнти мають можливість отримати якусь частку винних їм грошей, що співставляється з тим, що краще щось аніж нічого.*
Податкові борги (недоїмка) - це податки, які мас отримати держава, але які не були сплачені. Звичайно, це може негативно позначитись на виконанні бюджету.
Трансферти
Міжбюджетні трансферти від уряду місцевим органам влади складають значну частину бюджету більшості міст.
Надзвичайно важливе існування хорошої системи визначення та розрахунку міжбюджетних трансфертів. Система не може бути хорошою, доки формула і її застосування не стануть надбанням громадськості і будуть ретельно перевірятись і оскаржуватись місцевими органами чи громадянами!
Отримання і виплата коштів підлягають ретельному обліку і мають бути прозорими.
Часті скарги з боку місцевих органів влади (в унітарних системах) означають, що уряд перевіряє належність фінансування і потім перераховує кошти місцевим органам влади.
Має існувати чітка система збору і обліку перерозподілених доходів на місцевому рівні.
Варто зазначити, що міжфондові трансферти (платежі) часто відбуваються протягом виконання бюджету, але це, як правило, звичайні операції, які дещо відрізняються від великих міжбюджетних трансфертів.
Резервні фонди*
Це суми, які відкладає уряд для виходу з особливих ситуацій.
Як вже зазначалось вище, ступінь законності їх заснування визначає те, яким чином вони використовуються під час виконання бюджету.
Найбільш поширеними типами резервних фондів є:
Резервний фонд для непередбачених видатків. Як правило, закладається в законі про річний бюджет з визначеною метою, напр., для фінансування незапланованих подій, таких як подолання наслідків природних катаклізмів. Такий фонд складає 1%—3% від суми загального фонду (в Україні сума загального фонду не може перевищувати один відсоток видатків загального фонду). За умови належного заснування, вони встановлюють мету, згідно якій витрачаються кошти.
Фонд на чорний день. Як правило, засновується як спеціальний фонд і існує за межами закону про річний бюджет. Це фінансовий резерв уряду для боротьби з непередбаченими обставинами, такими як різкий економічний спад, що призводить до падіння рівня надходжень, чи фінансова криза. Використання фінансових ресурсів цього фонду вимагає законодавчого ухвалення. Але за певних обставин, уряд може отримати певний обмежений доступ до такого фонду.
Невизначене призначення. Це не резервний фонд, але згадується саме тут. Це спеціальні фонди закріплені за вищим посадовцем чи керівником бюджету протягом бюджетного процесу з повною свободою користування цими фондами. Чіткий облік цих фондів не ведеться, на відміну від прикладів вище, що потенційно може сприяти зловживанням коштами цього фонду.
За умови належного управління, резервні фонди ведуться як окремі рахунки в казначейській системі рахунків. Ведення цих фондів на окремих рахунках комерційних банків вважається неприйнятною практикою.
При використанні коштів, вони, як правило, записуються як міжфондові трансферти в загальний фонд, де вони надаються відповідній бюджетній організації, яка може нести відповідальність за фактичні видатки. Кошториси і плани видатків організацій коригуються через повноваження органу влади для збереження балансу бюджету.
Як правило, вимагаються документальні підтвердження і обгрунтування трансфертів та видатків.
Отже:
Політичні рішення приймаються під час виконання бюджету для подолання непередбачених обставин, деякі з яких можуть стати причиною внесення значних змін до бюджету.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Бюджетний механізм та бюджетний механізм держави

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок