Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Іноземні мови -> Ситуативний підхід до вивчення англійської мови в середній школі

Ситуативний підхід до вивчення англійської мови в середній школі

Назва:
Ситуативний підхід до вивчення англійської мови в середній школі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,91 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти та науки України
Чернівецький національний університет
ім. Юрія Федьковича
Ситуативний підхід до
вивчення англійської мови
в середній школі
Чернівці
2001 р.
План
І. Вступ
ІІ. Теоретична частина.
1. Поняття про комунікативний підхід:
1.1. цілі навчання згідно комунікативного підходу;
1.2. поняття про комунікативні ситуації;
1.3. принцип комунікативності.
2. Ситуативний підхід у навчанні говорінню.
3. Ситуативний підхід у діалогічному мовленні.
4. Ситуативний підхід і використання відео у навчанні іноземної мови.
5. Використання ігрових ситуацій у навчанні читанню.
ІІІ. Практична частина.
1. Ситуативний підхід при вивченні лексичних одиниць.
2. Створення ситуацій для діалогічного мовлення.
3. Ситуативний підхід при вивченні інтонації. Види вправ.
4. Використання ігрових ситуацій:
4.1. у навчанні читанню;
4.2. вірші та римування на уроках англійської мови;
4.3. приклади ігрових ситуацій;
4.4. приклади моделювання ситуацій для спілкування англійською мовою.
ІV. Висновки.
V. Використана література.


З перетворення України на самостійну державу виникла потреба у розбудові системи освіти, її докорінному реформуванні. З цією метою розроблена цілісна державна національна програма “Освіта”, головною метою якої є визначення стратегії розвитку освіти в Україні на найближчі роки та перспективу ХХІ ст., створення життєздатної системи безперервного навчання і виховання для досягнення високих освітніх рівнів, забезпечення можливостей постійного духовного самовдосконалення особистості, формування інтелектуального та культурного потенціалу як найвищої цінності нації.
Основні принципи освіти:
- пріоритетність освіти;
- демократизація;
- гуманітаризація;
- національна спрямованість;
- відкритість системи освіти;
- безперервність освіти;
- нероздільність навчання і виховання;
- багатокультурність та варіативність.
Названі принципи державної освітньої політики зумовили і необхідність реформування системи навчання іноземних мов: переглядається структура ступенів навчання, оновлюється зміст навчання іноземних мов і зміст виховання засобами іноземних мов; створюються авторські програми та альтернативні підручники з іноземних мов; реалізується інтеграція у світові заклади освіти, пов’язані з навчанням іноземних мов; забезпечується безперервність навчання іноземними мовами; створюються умови для варіативності форм навчання іноземними мовами тощо.
Оновлення змісту освіти є визначальним складником реформування освіти в Україні і передбачає приведення його у відповідність до сучасних потреб особи і суспільства. Одним із стратегічних завдань реформування освіти є розробка державних стандартів і відповідне формування системи та обсягу знань, навичок, умінь, творчої діяльності, інших якостей особистості на різних освітніх рівнях.
Державний стандарт з навчального предмета “Іноземна мова” має три складники: 1) загальна характеристика; 2) базовий зміст; 3) вимоги до мінімально необхідного рівня підготовленості учнів Державний освітній стандарт з іноземної мови (загальна середня освіта, 5-9 класи). Проект /За ред.С.Ю.Ніколаєвої. – К.: Ленвіт, 1998. – 32с.. До державного стандарту додаються зразки тестових завдань для визначення рівня володіння учнями іншомовними навичками і вміннями.
Відповідно до державного стандарту метою навчання іноземних мов у межах базового курсу є оволодіння учнями основами іншомовного спілкування, у процесі якого здійснюються освіта, виховання і розвиток особистості.
Державним стандартом визначається базовий рівень володіння іншомовним спілкуванням, досягнення якого є обов’язковим для всіх учнів певного типу середнього навчального закладу.
Базовий рівень для основної середньої загальноосвітньої школи (5-9) класи передбачає здатність учнів здійснювати іншомовне спілкування з носіями мови, що вивчається, в найбільш розповсюджених стандартних ситуаціях і користуватися письмом в обмеженому обсязі, а також читати і розуміти нескладні тексти. За відповідних умов базовий рівень, безперечно, може бути перевищений.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Ситуативний підхід до вивчення англійської мови в середній школі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок