Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Географія -> Львівська державна залізниця

Львівська державна залізниця

Назва:
Львівська державна залізниця
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,45 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Вступ
Львівська державна залізниця пролягає в південно-західній частині України на території мальовничих областей Карпат, Прикарпаття, Волині де розташовані чисельні курортні зони та туристичні маршрути. Львівська магістраль одна із найстаріших залізниць України.
4 листопада 1861 року до Львова прибув перший потяг із Відня через Перемишль. За 140 років своєї діяльності магістраль стала високо оснащеним державним підприємством, яке забезпечує гарантоване перевезення пасажирів і вантажів. Розгорнута довжина головної колії становить біля 6 тис. км. На залізниці діє 354 станції, із них 52 відкриті для вантажних операцій. Перевезення пасажирів і вантажів забезпечує парк потужного рухомого складу.
Львівська державна залізниця є важливою складовою частиною залізниць України. Завдяки географічному розташуванню, магістраль забезпечує перевезення пасажирів і експортно-імпортних вантажів між Сходом і Заходом, Північчю і Півднем, тому вона по праву називається головними воротами України в Європу. Залізничні сполучення з країнами Європи СНД, а також Балтії забезпечують 19 прикордонних переходів, які оснащені необхідною технікою для навантаження перевантаження вантажів та перестановки вагонів. Усі дільниці обладнані сучасними засобами управління перевізним процесом, що забезпечує швидкісну доставку вантажів і високо сервісне обслуговування пасажирів. Залізниця має сучпс7у матеріально-технічну базу і може виконувати великий перелік робіт у тому числі: будівництво і ремонт колії, електрифікацію залізниць, капітальний ремонт теплового рухомого складу різного призначення. В структурі залізниці діє потужний будівельний підрозділ, який проводить промислове та цивільне будівництво.
Для того, щоб обслуговування було високо сервісне на залізниці діє мережа вокзалів, де функціонують сервісні центри, що забезпечують виконання великого переліку запитів пасажирів і після поїздки. Колектив Львівської магістралі робить усе можливе, щоб залізниця завжди залишалась зручним і доступним надійним видом транспорту.
Для забезпечення належного сервісу на залізниці експлуатується чотири фірмові поїздки і група вагонів підвищеної комфортності. Придбані та впроваджуються реєстратори розрахункових операцій „СПЕККА”-00 для продажу квитів у поїздах приміського сполучення, впроваджується реєстратори розрахункових операцій „Кроха”. З метою безпеки пасажирів та руху придбано для провідників пасажирських вагонів мобільні радіостанції. Для покращення обслуговування пасажирів на вокзалах обласних центів відкрито сервіс-центри по наданню послуг пасажирам: зберігання ручної при користуванні залом підвищеної комфортності, замовлення радіо-таксі, бронювання місць в кімнатах відпочинку і готелях міста та ін. З 2000 року на залізниці впроваджено новий вид ремонту тягового і рухомого складу і пасажирських вагоні-капітально-відновлювальний. У модернізованому вагонному депо Ковель за період 2000-2002 років, використовуючи технологію польських колег, відновлено 58 вагонів, термін служби яких продовжено на 15 років. Силами Львівського пасажирського вагонного депо відремонтовано і обладнано сучасним устаткуванням та матеріалами 4 купейних вагони, вагон-ресторан та багажний вагон.
Останнім часом в умовах депо проводиться капітальний ремонт локомотивів, після чого вони проходять огляд на найвищому рівні в присутності керівництва залізниці.
На залізниці особлива увага приділяється безпеці та швидкості руху. Стрімкий ріст обсягів капітального ремонту колії забезпечується великим парком сучасних колійних машин. Використання цієї техніки дало можливість механізувати процес капітального ремонту колії, поліпшити його якість.
Залізничний транспорт є великою частиною єдиної транспортної системи світу. Регулярність і надійність пасажирських залізничних перевозом високій швидкості поїздів і не високій ціні проїзду. Широко використовуються можливості залізничного транспорту для розвивання туризму і міжнародних пасажирських перевезень. Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 1997 року створено Державну Адміністрацію залізничного транспорту, яка одержала назву „Укрзалізниця” і до якої увійшло шість залізниць і Львівська.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Львівська державна залізниця

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок