Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Геологія -> Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва торгової точки

Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва торгової точки

Назва:
Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва торгової точки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва торгової точки


ЗМІСТ
Вступ
І розділ. Основні вимоги до складання проекту відведення
Загальні положення
Послідовність розробки проекту відведення
Основні вимоги до складання технічного завдання
Основні вимоги до оформлення графічних матеріалів
Правоустановчі документи фізичних та юридичних осіб
Правоустановчі документи на будівлі і споруди
Мета і завдання курсової роботи
ІІ розділ. Проект відведення
ІІІ розділ. Землевпорядна експертиза проекту відведення і його затвердження
ІV розділ. Зміна цільового використання земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб
Висновки та пропозиції
Бібліографічний список
Додатки


Вступ
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастрових зйомок для визначення меж земельних ділянок згідно з вимогами та інструкцією Держкомзему України. Навчитися застосовувати нормативні і інструктивні документи, в яких встановлено порядок відведення земельних ділянок з застосуванням матеріалів кадастру і кадастрових робіт.
При виконанні даної роботи необхідно звернути особливу увагу на те, який вид робіт буде виконуватись, в скільки етапів буде виконуватися дана робота, описати послідовність її виконання та документи, які необхідно представити замовнику для початку робіт.
Курсова робота складається з вступу, ІІІ розділів, висновків та пропозицій, бібліографічного списку та додатків. В першому розділі описуємо основні вимоги до складання проекту відведення. В другому – проект відведення. В третьому розділі - землевпорядна експертиза проекту відведення і його затвердження.
Розділ І
Основні положення до складання проекту відведення
1.1 Загальні положення
1. Проект відведення земельної ділянки вирішує питання:
- вилучення земельної ділянки у землекористувачів;
- викуп земельної ділянки у власників землі;
- відведення земельної ділянки у власність та у користування.
2. Проекти відведення земельних ділянок (далі проекти відведення) ро-зробляються державними та іншими землевпорядними організаціями. Замовниками виконання вказаних робіт є відповідні місцеві ради, юридичні та фізичні особи. Відведення земельних ділянок для потреб громадян України провадиться за рахунок коштів державного, республіканського (АРК) і місцевих бюджетів.
Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.
Рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земельних ділянок приймається у місячний строк на підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір ділянки.
Громадянини - працівники державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонери з їх числа, зацікавлені в одержанні безплатно у власність земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні цих підприємств, установ та організацій, звертаються з клопотанням про приватизацію цих земель відповідно до сільської, селищної, міської ради або районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації.
Відповідний орган місцевого самоврядування або орган виконавчої влади в місячний термін розглядає клопотання і надає дозвіл підприємствам, установам та організаціям на розробку проекту приватизації земель.
Передача земельних ділянок у власність громадянам – працівникам державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонерам з їх числа провадиться після затвердження проекту приватизації земель у порядку, встановленому цим Кодексом.
Громадяни, зацікавлені в одержанні безплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безплатної приватизації, подають заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва торгової точки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок