Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Геологія -> Оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області

Оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області

Назва:
Оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,04 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота
Оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області
Анотація
Темою курсової роботи з діловодства є „Оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області”. У цій роботі досліджуються особливості, основні аспекти оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області.
Більшу увагу в роботі звернено на права, підпорядкування, завдання функціональні обов’язки працівників кадрової служби як одного з основних підрозділів установи, ведення службової документації, оформлення документів особової справи як одне з найголовніших завдань кадрової служби, а також організацію кадрової роботи в Державній екологічній інспекції в Івано-Франківській області.
Структура курсової роботи складається зі вступу, двох розділів (теоретичного і практичного), висновків, списку використаної літератури та додатків.
Зміст
Вступ 5
Розділ 1 Характеристика основних завдань кадрової служби
1.1 Права, підпорядкування, завдання кадрової служби як одного з
основних підрозділів установи 7
1.2 Організація роботи кадрової служби як складова частина
діяльності підприємства 10
1.3 Управління персоналом підприємства – головна умова вдалої та
результативної співпраці кадрової служби з працівниками 12
1.4 Оформлення документів особової справи як одне з найголовніших
завдань кадрової служби 15
Розділ 2 Здійснення кадрових питань у діяльності Державної
екологічної інспекції в Івано-Франківській області
2.1 Організація кадрової роботи в Державній екологічній інспекції в
Івано-Франківській області 17
2.2 Функціональні обов’язки працівників кадрової служби в Державній
екологічній інспекції в Івано-Франківській області 20
2.3 Ведення службової документації (наказів, особових справ
державних службовців, звітності) в державній екологічній
інспекції в Івано-Франківській області 24
Висновки 30
Список використаної літератури 33
Додаток А 36
Додаток Б 37
Додаток В 38
Додаток Г 41
Додаток Д 43
Додаток Е 44
Додаток Ж 50
Вступ
Темою курсової робота є „Оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області”.
Рушійною силою кожного підприємства, безумовно, є його кадри. Адже недарма говорять, що кадри вирішують усе.
Питаннями кадрового діловодства на підприємстві може займатися самостійний структурний підрозділ підприємства – відділ кадрів або окрема особа, призначена наказом керівника. Суть роботи цього підрозділу полягає в оформленні документації щодо особового складу: накази про приймання, переведення, звільнення працівників, надання відпусток.
На перший погляд удавана простата ведення кадрової документації на практиці викликає безліч запитань, пов’язаних з оформленням.
Актуальність даної теми полягає у чітко окреслених можливостях здійснення кадровим службовцем оформленням кадрових питань, які є різноманітними та специфічними. Можливість правильно і чітко здійснювати управлінську функцію, оформляти особові документи, підбирати персонал та вміти управляти ним по заданим вимогам дає більшу можливість установі розвиватися, досягати нових вершин та вдосконалюватися. Тому ця робота дасть можливість розширити світогляд про поняття „кадрові питання”, а у цьому, звичайно, зможе допомогти детальний аналіз та дослідження.
До науковців, які досліджували такі поняття як „кадрова документація”, „кадрове діловодство”, „оформлення кадрових питань” , „кадрова служаб” належать: Данилюк М.О. та його син Данилюк В.М., Макух Я.Д., Валентина Матвєєва, Пашутинський Є.К., Палеха Ю.І., Савельєва В.С. Праці вищеперечислених науковців доповнюють і не суперечать один одному. У них подано поняття „кадрової документації” з різних аспектів та під різним кутом сприйняття авторів.
Об’єктом дослідження є характеристика кадрових питань на прикладі діяльності Івано-Франківської державної екологічної інспекції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Оформлення кадрових питань у діяльності Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок