Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Геологія -> Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї

Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї

Назва:
Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,59 KB
Завантажень:
536
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї


ВСТУП
Земля як основний базис усіх процесів життєдіяльності суспільства в політичній, економічній, соціальній, виробничій, комунальній, екологічній та інших сферах має вартість, оцінка якої є умовою нормального функціонування і розвитку багатоукладної економіки. З часу проголошення земельної реформи в Україні якісно змінились земельні відносини, структура землеволодінь і землекористувань, запроваджено плату за землю, оренду земельних ділянок, їх купівлю-продаж, дарування, міну, що зумовило запровадження грошової оцінки земель.
Необхідність в достовірній оцінці вартості земельних ділянок мають як державні й муніципальні органи виконавчої влади при управлінні земельними ресурсами, здійсненні перспективного розвитку населених пунктів, проведенні раціональної земельної і податкової політики, так і приватні суб'єкти земельного права при здійсненні різного роду цивільно-правових угод із землею.
У сучасному суспільстві оцінка земель використовується для встановлення ставок земельного податку і величини орендної плати, для інформаційної підтримки ринку землі, для оцінки ефективності існуючого функціонального використання землі, розрахункової підтримки проектних розробок. Впровадження економічних методів регулювання земельних відносин — сплата земельного податку, стягнення орендної плати за користування землею, купівля-продаж земельних ділянок, виконання інших майнових операцій із землею, компенсація за збитки, заподіяні власникам землі та землекористувачам тощо. — передбачає проведення різних видів оцінки земельної власності. Це вимагає від оцінювачів не тільки знань методики оцінки земель, але й спеціальних знань в галузі землезнавства і організації землекористування, ґрунтознавства, земельного та цивільного права, фінансів і кредиту, планування та забудови населених пунктів, будівництва, то дає змогу застосовувати різні підходи до оцінки земельної власності, використовуючи відповідні методи та техніку оцінки.
Оцінка земель є складовою частиною державного земельного кадастру і як навчальна дисципліна має важливе значення для розуміння ролі землі у сучасному суспільстві, в отриманні необхідних знань для ефективного використання земель і управління земельними ресурсами.
Конституція України є основним законодавчим актом нашої держави, відповідно до якого відбуваються всі взаємовідносини між державою та суспільством, а також в межах суспільства, створюються всі підзаконні акти тощо.
Конституцією врегульовані загальні засади існування нашого суспільства. Вказано, що землі як і інші природні ресурси є об'єктом права народу. Кожний громадянин має право володіти та користуватись землею. Стаття 14 Конституції України визначає: "Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою відповідно до закону".
Основним законом нашої держави чітко зафіксовані права, свободи та обов'язки людини та громадянина. Стаття 41 Конституції затверджує право володіння, користування та розпорядження своєю власністю, право приватної власності. Деталізовано територіальний устрій України, що ґрунтується на засадах єдності та цілісності державної території. Визначено статус Автономної Республіки Крим, як невід'ємної складової нашої держави.


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ЗАКОНОДАВЧО-НОРМАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБІТ З ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК
1. Нормативні документи для оцінки земель різних категорій.
Конституцією затверджено, що місцеве самоврядування є правом територіальної громади, самостійно вирішувати питання місцевого значення. Також висвітлене в основному Законі повноваження Конституційного Суду України, як єдиного органу конституційної юрисдикції.
Земельний кодекс України вступив в дію 1.01.2002р. На відміну від попереднього він повністю відповідає Конституції нашої держави прийнятої 28.06.1996р.
В даному кодексі здійснено розділення повноважень суб'єктів земельних відносин: органів місцевого самоврядування та органів влади, що є нововведенням порівняно із Земельним кодексом 1992 року.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 Курсова робота на тему: Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок