Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Геологія -> Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000

Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000

Назва:
Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,52 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота
Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних
робіт при створенні планів в масштабі 1:2000


Вступ
Актуальним питанням в даному курсовому проекті є планування і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території міста Вижниця Чернівецької області. Об’єкт робіт розміщений в м. Вижниця Чернівецької області. Роботи виконуються на основі технічного завдання виданого Вижницьким міським відділом земельних ресурсів і погоджено Вижницькою міською радою. Площа яка підлягає зніманню складає 90350 га.
Виходячи із цілей топографічного знімання, умов технічного завдання та вихідних даних курсовий проект розроблено в наступному порядку:
Пояснююча записка. В даній частині приведено короткий опис вихідних даних отриманих із курсового проекту з дисципліни “Геодезія”.
Розробка технологічної схеми виконання робіт. В даному розділі приведено основні вимоги до топографічного знімання, а також розрахунково-технологічну схему виконання робіт з урахуванням ситуації і рельєфу території, що підлягає зніманню, масштабу і площі обєкту знімання, а також розроблено технологічну схему виконання робіт з урахуванням ситуації і рельєфу території, що підлягає зніманню, масштабу і площі обєкту знімання, а також наявного фотограмметричного обладнання.
Враховуючи вище наведені вимоги мною вибрано стереотопографічний метод знімання. В розділі виконано розрахунок основних даних для аерофотознімання та запроектовано планово-висотну прив’язку знімків.
Підрахунок об’ємів робіт. Складання кошторису на комплекс топографо-геодезичних робіт. Розрахунок трудових і грошових затрат виконано по нормативним розцінкам згідно правил і вказівок, які встановлені в діючих нормативних документах. Розрахунки і нормативи трудових затрат розраховані для виконання робіт на Вижницькому об’єкті за допомогою поправочних коефіцієнтів проведені до умов робіт і оплати праці, які діють на час складання проекту.
Планування і організація робіт. В даному розділі проведені строки виконання робіт відповідно календарного плану, а також розроблені питання з організації проведення польових і камеральних робіт. Слід зауважити про те, що велика роль при розв’язанні завдань топографо-геодезичного виробництва належить технічному проектуванню, від якого залежить успіх виробництва.
Мета даного курсового проекту полягає в тому, щоб закріпити знання і підвищити рівень кваліфікації студентів із предмету “Організації і управління виробництвом”, що в подальшій нашій практичній діяльності матиме позитивний вплив на результати виконуваних нами робіт. Також даний курсовий проект можна використовувати, як елементарний (наглядний) приклад того, що потрібно виконувати, і як, при плануванні і організації виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на необхідних нам територіях.


Розділ I. Технічна частина
Пояснююча записка
Відповідно до умов технічного завдання мною використані матеріали курсової роботи з дисципліни “Геодезія” для створення планово-висотної основи топографічного знімання на об’єкті Вижниця Чернівецької області.
При проектуванні планової основи топографічного знімання на об’єкті мною запроектовано геодезичні мережі у відповідності до вимог “Інструкції”[1], а саме:
- полігонометричний хід 4 класу, характеристика якого наведена в таблиці 1.1;
- два полігонометричні ходи 1 розряду, характеристики яких наведені в таблиці 1.2;
- два ходи висотної основи технічного нівелювання.
Характеристика полігонометричного ходу 4 класу
Таблиця 1.1
Клас
полігонометрії | Довжина сторін, км | Довжина
ходу, км | Кількість сторін ходу
Smin | Smax | Sсер
4
Характеристика полігонометричних ходів 1 розряду
Таблиця 1.2
Розряд
полігонометрії | Довжина сторін, км | Довжина
ходу, км | Кількість сторін ходу
Smin |
Smax |
S сер
1
1
Середня квадратична похибка полігонометричного ходу 4 класу М= мм, його відносна похибка fоч=1/ при допустимій fдоп=1/25000.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок