Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Геологія -> Грошова оцінка земель населених пунктів (на прикладі с. П’ядики, Коломийського району, Івано-Франківської області)

Загрузка...

Грошова оцінка земель населених пунктів (на прикладі с. П’ядики, Коломийського району, Івано-Франківської області)

Назва:
Грошова оцінка земель населених пунктів (на прикладі с. П’ядики, Коломийського району, Івано-Франківської області)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,52 KB
Завантажень:
513
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота
на тему:
Грошова оцінка земель населених пунктів (на прикладі с. П’ядики, Коломийського району, Івано-Франківської області)


Зміст
Вступ
Розділ 1. Грошова оцінка земель населених пунктів.
1.1. Правова та нормативно-методична база грошової оцінки земель.
1.2. Сфера використання результатів грошової оцінки земель.
Розділ 2. Грошова оцінка земель різного функціонального використання.
2.1. Встановлення меж функціонального використання земель.
2.2. Встановлення меж оціночних районів та зон.
2.3. Грошова оцінка земель несільськогосподарського використання.
2.4. Грошова оцінка земель сільськогосподарського використання.
Розділ 3. Порядок виконання грошової оцінки земель населеного пункту.
3.1. Земельні відомості про населений пункт.
3.2. Підготовчі роботи.
3.3. Визначення базової вартості земель.
3.4. Земле оціночна структуризації території.
Розділ 4. Проблеми існуючої грошової оцінки земель.
4.1. Грошова оцінка земель як важливий чинник регулювання земельних відносин.
4.2. Проблеми грошової оцінки земель належних пунктів.
Висновки.
Список використаної літератури.
Додатки.


Вступ
Земля – основа національного багатства, яка має по чисельності власників масовий, всенародний характер. Також вона є унікальним товаром стосовно вартості якого завжди існує суперечність: між власником землі та органами місцевої влади – коли йдеться про оподаткування; між органами місцевої влади та землекористувачами – коли визначається розмір компенсації при вилученні земель для громадських потреб.
Поняття землі як товару в незалежній Україні законодавчо введено в активний практичний обіг недавно, а точніше з прийняттям Земельного кодексу України. Воно пов’язане з ринком нерухомості, який формує центральну ланку у всій системі ринкових відносин. Земельні ділянки як об’єкти нерухомості є не тільки важливим товаром, який задовольняє різні особисті інтереси людей, але одночасно і капіталом у речовій формі, який приносить дохід. Тому найголовніше місце в економічному регулюванні земельних відносин посідає земельнооціночна діяльність. В Україні ще триває земельна реформа, яка спрямована на створення умов для розвитку інститут приватної власності на землю, приватизації землі, переведення земельних відносин на ринкові засади.
Процес становлення ринкових земельних відносин проходить у складних умовах. Зміни відбуваються повільно, а здобутки долаються нелегко. Основною причиною, що стримує розвиток ринку землі є недосконале правове забезпечення безоплатної приватизації і продажу земельних ділянок з державної власності.
Крім вдосконалення земельних відносин триває і вдосконалення економічних механізмів їх регулювання, зокрема проводяться нормативна та експертна грошова оцінка земельних ділянок.
Наявність оцінки землі дає можливість органам місцевого самоврядування поряд з нормативними організаціями методами управління реалізувати свої повноваження на підставі створення екологічних умов раціонального використання земель, забезпечити необхідну основу для формування фінансово-економічної бази місцевого самоврядування за рахунок впровадження плати за землю.
Грошова оцінка земель населених пунктів проводиться з метою створення умов для економічного регулювання земельних відносин при передачі земель у власність, спадщину, під заставу, при даруванні, при купівлі-продажу земельної ділянки, здійсненні оренди, ціноутворенні, визначенні ставок земельного податку.
Грошова оцінка земель здійснюється відповідно до «Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів» від 27.01.2006 № 18/15/21/11 та включає цілий комплекс спеціальних процедур, спрямованих на визначення вартості земельних ділянок.
Нормативна грошова оцінка проводиться методом капіталізації рентного доходу відповідно до встановлення нормативів. На першому етапі визначається базова вартість одного квадратного метра земель населеного пункту; на другому – вартість по економіко-планувальних зонах; на останньому етапі – грошова оцінка одного квадратного метра земельної ділянки певного функціонального використання з урахуванням локальних факторів у межах економіко-планувальних зон.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота на тему: Грошова оцінка земель населених пунктів (на прикладі с. П’ядики, Коломийського району, Івано-Франківської області)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок