Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Геологія -> Методика закладання і проведення польового досліду з оптимізації параметрів дренажу в Ратнівському районі, Волинської області

Методика закладання і проведення польового досліду з оптимізації параметрів дренажу в Ратнівському районі, Волинської області

Назва:
Методика закладання і проведення польового досліду з оптимізації параметрів дренажу в Ратнівському районі, Волинської області
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,77 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Методика закладання і проведення польового досліду з оптимізації параметрів дренажу в Ратнівському районі, Волинської області


Місце розташування дослідної ділянки та її історія
Волинська область - одна з 25 областей України, утворена 4 грудня 1934 року.
Площа області становить 20,2 тис км2 , що становить 33 % території України.
Крайня західна точка області – с .Забужжя Любомльського району; східна с.Липне Ківецівського району; південна – с. Піски Горохівського району; північна – с. Мукошин Любещівського району. Розташована на заході України. На Півночі межує з Брестською областю, на Сході з Рівненською областю, на Півдні з Львівською. Центр – м. Луцьк. Населення – Населення 10345 тис. чоловік. Більша частина Волинської області лежить у межах зони мішаних лісів, південна частина – у межах лісостепової зони.
Дослідна ділянка розташована в Ратнівському районі у північно-західній частині Волинської області. Центром району є селище міського типу – Ратне. Розташоване за 126 км від обласного центру Луцька і за 22 км від залізничної станції Заболоття. Через селище проходить шосейна магістраль Київ – Луцьк – Ковель – Брест. Річка Прип’ять поділяє селище на дві частини – Старе і Нове Ратне. Населення складає 5,1 тис. чоловік. Ратнівський район було утворено в 1940 році. У 1962-65 роках він входив до складу Камінь-Каширського району. Поверхня району - полого-хвиляста. Річки – Прип’ять та її притоки Турія і Вижівка. В районі – 32 озера, у т.ч. Турське озеро, Оріховець, Оріхове, які зв’язані між собою Турським каналом. Лісами і лісовими насадженнями вкрито 63,1 тис. га, протікає – 3 річки, найбільша Прип’ять довжиною 56 км на території району.
Район розташований у - Поліській фізико-географічній зоні . На Сході області тече річка Турія. Саме неподалік якої знаходиться дослідна ділянка.
Район межує з - Любешівським, Камінь-Каширським, Старовижівським, Шацьким районами Волинської області, Брестською областю Білорусії. По території району проходить державний кордон протяжністю 104 км, На кордоні розташований пункт переходу Доманове.
Кількість населених пунктів – 73.
Найбільші підприємства – хлібокомбінат, лісохімічний завод, деревообробний і овочесушильний зоводи, промкомбінат, м'ясо-молочне тваринництво, лісгоспзаг у Ратному.
 
Кліматичні умови
Клімат Волинської області помірно-континентальний з м’якою зимою і теплим вологим кліматом. Пересічна температура січня – 4,9є , липня +18,2є. Період з температурою понад +10є становить 155 днів. Опадів 900 мм на рік, найбільше їх випадає влітку, найменше – взимку. Висота снігового покриву 12 – 14 см. Належить до вологої, помірно теплої агро кліматичної зони. Літо завжди тепле, нежарке, з достатнім зволо-женням. На території району воно починається в третій декаді травня, коли середня добова температура повітря стає вище 15°. Влітку бу-вають зливи з грозами, іноді — град. Внаслідок злив в окремих місцях змивається верхній шар ґрунту. Взимку низькі температури тривають до 25 днів, ожеледь – 15 днів і більше, паморозь – від 10 до 20 днів. Часто бувають відлиги, під час яких утворюється льодова кірка. Значної шкоди завдають низькі весняні і ранні осінні заморозки. Північно-західна частина області належить до вологої, помірно теплої, південно-східна – до недостатньо вологої, теплої агро кліматичної зони. Діє 6 метеостанцій (Володимир-Волинський, Ковель, Луцьк , Любешів, Маневичі, Світязь).
Дослідна ділянка розташована в Ратнівському районі Волинської області. Розташована у північно-західній частині області, за 22 км від залізничної станції Заболоття.
Населення становить 51,9- тис. чол., у тому числі: міське населення 13,3 тис.чол; сільське населення 38,6 тис.чол. Проживає в районному центрі 8,9 тис.чол. Народжуваність на 1000 жителів 14,6. Смертність на 1000 жителів 14,6 Природний приріст на 1000 жителів – 0.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Методика закладання і проведення польового досліду з оптимізації параметрів дренажу в Ратнівському районі, Волинської області

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок