Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Історія України -> Голодовий геноцид в Україні

Голодовий геноцид в Україні

Назва:
Голодовий геноцид в Україні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
44,87 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
КУРСОВА РОБОТА
з предмету “Історія України
На тему:
Голодовий геноцид в Україні


ЗМІСТ
Аграрна догма марксизму
Марксизм і Росія
Росія - батьківщина утопії марксизму
Імпорт московсько-большевицького режиму в Україну
Україна вибрала свою власну дорогу
Україна -жертва комуно-большевицької Росії
Україна окупована, але не скорена
Перший большевицький голод
Запровадження большевицького НЕПу
Друга большевицька революція
Соціально-політична та національна трагедія України
Розгром Української Автокефальної Православної Церкви (УАПЦ)
Сталін шукає опору в російському народі Голод 1932-33 pp. був навмисно створений Москвою
Мур таїни валиться
Постскриптум


Відзначаючи 65-ту річницю народовбивчого голоду в Україні 1932-1933-х років, який задушив понад сім мільйонів невинних жертв українського народу, ми мусимо розглядати їх смерть як акт запланованого убивства. Смерть від кулі, тортур чи свідомо організованого голодомору має єдине визначення - вбивство. Організаторів та виконавців саме такого геноциду в Україні ми мусимо трактувати не лише як національних, а й вселюдських злочинців, які посягнули на найсвятіше - життя людини, життя українського народу як нації. Об'єктивний історик, соціолог, політолог мусять глибоко й вичерпно дослідити, як і чому саме українське село стало головною експериментальною народовбивчою лабораторією облудної й злочинної догми Маркса та його послідовників - большевицьких догматиків Росії. Цей злочин як за кількістю жертв, так і за наслідками великої руїни усього національного буття українського народу не має рівних серед інших злочинів проти народів цивілізованого світу.
АГРАРНА ДОГМА МАРКСИЗМУ
Доктрина комуністичної утопії, зокрема, аграрна програма марксизму була проголошена в 1845-47-х роках не деінде, а на соціополітичному грунті Англії, яка в той час була піонером і центром ін-дустріальної революції в Західному світі. Маркс і Енгельс після роз-чарування наслідками Великої французької революції 1789-го року вважали, що лише англійський пролетаріят, при підтримці спролета-ризованого селянства був готовий на той час виконати його "історич-ну місію", здійснити пролетарську соціялістичну революцію, що ли-ше Англія, за висловом Енгельса, стане дійсною моделлю-"лабораторією" комуністичної програми, що була офіційно проголошена в Брю-сселі 1848-го року. Марксова аграрна догма базувалась на його переконанні, що лише приватна власність е найбільшим і єдиним злом усіх не-щасть на землі. Отож він розглядав селян-землевласників як дрібно-власницьку буржуазію, яка за своєю природою є непоправно реакцій-ною. Він вбачав у селянах непримиренних ворогів, що неминуче ста-нуть на перешкоді його комуністичної утопії. Ось чому Маркс почу-вав до селян глибоку відразу та презирство і визначив їм остаточний вирок ще 150 років тому. Його аграрна програма базувалась також на незаперечній вірі в абсолютну перевагу великого централізованого виробництва в індустрії тодішньої Західної Європи, яка, на його дум-ку, неминуче станеться і в сільському господарстві та призведе до цілковитого зникнення дрібних землевласників, перетворивши їх в пролетарів - робітників великих лятифундій. Цей процес, згідно з Марксовою догмою, неодмінно призведе до революційного союзу індустріяльного пролетаріяту з сільським, який прискорить соціялістич-ну революцію та встановлення влади диктатури пролетаріяту. Першим кроком цієї диктатури буде націоналізація всієї землі, культивування якої має провадитись армією робітничих бригад. Внаслі-док такого процесу відбудеться повна трансформація селян в пролета-рів-робітників. Сільське господарство й міська індустрія будуть працю-вати пліч-о-пліч для поступового стертя відмінностей між містом і се-лом. Село перейде на "фабричну" основу, в якій праця і продукція будуть регулюватись згідно накресленого плану зверху. Саме так пролетарі міста й села ("агрогорода") будуть марширувати в одну ногу до вимріяного "ідеального суспільства" - комунізму... Для здійснення цієї надумманої утопії Маркс і Енгельс у "Комуністичному Маніфесті" закликали "пролетарів усіх країн єднатись" до жорстокої і нещадної класової боротьби як єдиної зброї революційного пролетаріяту, обіця-ючи йому не лише підтримку комуністів, а й провідну роль у переве-денні класового насилля і терору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Голодовий геноцид в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок