Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Історія України -> УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ (1991-2012)

УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ (1991-2012)

Назва:
УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ (1991-2012)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
79,54 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 


УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ (1991-2012)
Зміст
Вступ.................................................................................................................3
Розділ 1. Сучасний стан взаємовідносин України з ЄС..........................5
1.1.Чинники, що перешкоджають інтеграції України до ЄС.......................8
1.2.Першочергові заходи в напрямі прискорення інтеграції України до Європейського Союзу...........................................................................................................10
1.3.Європейська інтеграція на сучасному етапі............................................11
1.4.Гармонізація Українського законодавства з Європейським................14
Розділ 2. Аналіз зовнішньоекономічних відносин України з ЄС.........15
2.1.Торгово-економічна співпраця України з Німеччиною.........................15
2.2.Торгово-економічна співпраця України з Італією..................................17
2.3.Торгово-економічна співпраця України з Австрією..............................18
2.4.Проблеми у відносинах України і ЄС.....................................................19
2.5.Шляхи прискорення входження України до ЄС....................................21
2.6.Європеїзація як процес, що об’єднує український народ......................23
Висновки..........................................................................................................24
Список використаної літератури................................................................26ВСТУП
У розвитку світової економіки останніх десятиліть домінують процеси міжнародної економічної інтеграції. Вони визначають напрями та пріоритети сучасного етапу інтернаціоналізації господарського життя, формуючи середовище глобальної конкуренції, впливаючи на стратегічні інтереси всіх країн та регіонів світу. Економічна інтеграція – процес економічної взаємодії країн, який призводить до зближення господарських механізмів, процес, який приймає форму міждержавних угод і регулюється міждержавними органами. Значний розвиток інтеграції провокує і паралельні процеси дезінтеграції.
Також це дослідження є досить актуальним для України, інтеграційні тенденції якої досить цікаво розглядати в контексті східної Європи загалом. Із розпадом СРСР усі його колишні європейські союзники, а також нові незалежні держави розміщені в Центральній і Східній Європі, проголосили відданість європейським цінностям та з більшою або меншою швидкістю вирушили шляхом їх реалізації, Україна направилася тим самим шляхом, хоча вибір цього напряму давався їй дуже важко, і мав суперечливі наслідки. Україна зробила важливі кроки до інтеграції в Східній Європі, ставши лідером пострадянської інтеграційної інституції ГУАМ, та взявши участь в заснуванні СНД. Також Україною, за роки незалежності були зроблені значні кроки до вступу в ЄС, чому сприяв досвід країн Центральної та Східної Європи, які приєдналися до Союзу вже після розпаду СРСР. Вони отримали доступ до найбільшого світового ринку, і отримали нові стимули до розвитку.
У системі зовнішньополітичних пріоритетів України особливе місце посідає співробітництво з ЄС. Європейський вибір нашої держави відкриває нові перспективи співробітництва з розвиненими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Однак, сучасний стан відносин України з Європейським Союзом наводить на серйозні роздуми.
Інтеграційним процесам значну увагу приділило багато дослідників, серед вітчизняних можна виділити Гошовську О., Дьоміну О., Задарей Н., Іванова П., Корнилова О., Копійка В., Кузьміна О., Курдину Е., Фурмана В., Шкарпову О. Роботи зазначених авторів сприяли розширенню уявлень про інтеграційні процеси.
При загальності цілей усіх проведених досліджень, різні автори, по різному розглядають інтеграційні процеси в Європі, і особливо специфіку та перспективи участі України в цих інтеграційних процесах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ (1991-2012)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок