Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Страхування -> Страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”

Страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”

Назва:
Страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,19 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
План
Вступ
1. Сучасний стан розвитку майнового страхування в Україні
2. Аналіз ринку майнового страхування на прикладі діяльності страхової компанії ЗАСТ “Український страховий капітал”
 
2.1. Характеристика страхової компанії ЗАСТ “УСК”
2.2. Характеристика видів майнового страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”
2.3. Особливості укладання договорів майнового страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”
3. Розроблення рекомендацій щодо покращення надання послуг з майнового страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
Зміст
ВСТУП………………………………………………………………………4
1. Сучасний стан розвитку майнового страхування в Україні………………………………………………………………………7
2. Аналіз ринку майнового страхування на прикладі діяльності страхової компанії ЗАСТ “Український страховий капітал”……………………...15
2.1.Характеристика страхової компанії ЗАСТ
“Український страховий капітал”……………………………………….15
2.2. Характеристика видів майнового страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”………………………………………………………………19
2.3. Особливості укладання договорів майнового страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”………………………………………...25
3. Розроблення рекомендацій щодо покращення надання послуг майнового страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”…………...36

Висновки і пропозиції…………………………………………………….40
Список використаної літератури
Додатки
 
Вступ
Власність громадян — це система економічних відносин між громадянами і державою, між громадянами і підприємствами та організаціями усіх форм власності, між самими громадянами щодо майна, яке входить у коло об'єктів особистого споживання, а також господарського, виробничого, комерційного, соціального, культурного, інтелектуального та іншого призначення. У власності громадян можуть бути: житло, земельні ділянки, предмети домашнього вжитку, сільськогосподарські та інші тварини, грошові засоби, підприємства; майнові комплекси у сфері виробництва товарів, побутового обслуговування, торгівлі, в інших сферах підприємницької діяльності; споруди, устаткування, транспортні засоби, засоби інформаційного обслуговування і т. ін.
Із розвитком суспільства зростає обсяг майна, що перебуває у приватній власності громадян, а отже, зростає потреба в захисті майнових інтересів громадян.
Страхування є тим соціально-економічним засобом захисту, за допомогою якого можна мінімізувати негативну дію різноманітних явищ у суспільному житті і навіть попередити чи взагалі усунути небажані наслідки їх дії. Об’єктивна необхідність існування та розвитку страхування в нашій державі викликана тим, що воно є ефективним, раціональним, економічним та доступним засобом захисту майнових інтересів як господарюючих суб’єктів, виробників товарів та послуг, так і фізичних осіб – не підприємців.
Майнове страхування є однією з галузей страхування. Значення даного страхування зумовлене тим, що майно служить обов’язковим елементом господарської діяльності юридичних осіб і життєдіяльності людей, тому забезпечення страхового захисту майна є пріоритетним в системі страхових відносин.
Майнове страхування — галузь страхової діяльності, в якій об'єктом страхового захисту є майно в найрізноманітніших його проявах. До майнового страхування відносять: страхування засобів повітряного, наземного та водного транспорту, страхування вантажів, інших видів майна, страхування фінансових ризиків тощо.
Економічне призначення майнового страхування полягає в відшкодуванні збитків, заподіяних страхувальнику внаслідок пошкодження або знищення майна при настанні страхових ипадків. Мета даного страхування – компенсування шкоди.
До майнового страхування у світовій практиці відносять будь-яке страхування, що не пов’язане з особистим страхуванням та страхуванням відповідальності.
Зазвичай під майном у майновому страхуванні розуміють як конкретні предмети, вантажі, транспортні засоби так і групу речей, предметів, виробів тощо.
Тема курсової роботи “Розвиток майнового страхування в Україні” є дуже актуальною, оскільки побудова ринкової моделі економіки шляхом проведення економічних реформ, відновлення приватних засад у господарюванні і формування приватного підприємництва зумовили посилення уваги до інституту майнового страхування як соціально-економічного механізму захисту господарської діяльності від руйнівної дії стихійного лиха, нещасних випадків, несприятливих змін ринкової кон’юнктури тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Страхування у страховій компанії ЗАСТ “УСК”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок