Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Література -> Роль художньої деталі у романі Оноре де Бальзака „Євгенія Гранде”

Роль художньої деталі у романі Оноре де Бальзака „Євгенія Гранде”

Назва:
Роль художньої деталі у романі Оноре де Бальзака „Євгенія Гранде”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,07 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота:
Роль художньої деталі у романі Оноре де Бальзака
„Євгенія Гранде”


Зміст
І. Вступ.................................................................................................3
ІІ. Біографія Оноре де Бальзака.....................................................4
ІІІ. Основні принципи творчості Оноре де Бальзака...............13
IV. Бальзак і Україні………………………………………………21
V. Художня деталь у творчості Бальзака………………………23
VI. Стислий переказ роману………………………..…………….25
VІІ. Висновки....................................................................................30
VIII. Список літератури…………………………………………..31
І. Вступ
Актуальність: Дана тема є майже не вивченою, тому дослідження творчості Бальзака, зокрема роману „Євгенія Гранде” є важливою та відповідальною працею. Предметом є творчість, а зокрема окремий твір Оноре де Бальзака, дослідження художньої деталі у романі „Євгенія Гранде”.
Об’єктом є роман „Євгенія Гранде”, біографія письменника яка і сформувала літературну специфіку його творчості. У наш час мало хто сумнівається у тому, що Оноре де Бальзак - один з тих письменників, чия творчість належить до найзначніших набутків світової літератури, до її найвеличніших вершин. А для цього, як відомо, замало одного лише таланту, навіть найяскравішого,- необхідно також, щоб творчість митця з особливою повнотою і переконливістю відбивала його епоху, її глибинний зміст, провідні закономірності й характерні колізії. Неабияке значення має й те, щоб поставала вона як завершене втілення певної системи естетико-художнього мислення, притаманної даній епосі й зумовленої нею. Такими митцями були Гомер і Софокл, Данте і Шекспір, Сервантом і Гете. Таким митцем був і Бальзак. Він свідомо ставив своєю метою максимально широке й достовірне витлумачення сучасності, котра була добою розквіту буржуазного суспільства і водночас - відвертого прояву властивих йому кричущих суперечностей вад. Оноре де Бальзак разом із Стендалем стояв біля джерел соціального роману критичного реалізму у Франції ХІХст. і дав у своїй творчості блискучі її зразки. Він здійснив творчий подвиг, зобразив характери і традиції свого часу в грандіозному творінні, яке дає не тільки широку і глибоко правдиву панораму життя його епохи, але і несе маральні істини, які мають загально людське значення. Творчість О.Бальзака досить добре висвітлена у наукових працях і статтях таких відомих дослідників: Обломнєвський Д., Чичерін А.В., Кучборська Є.П., Наливайко Д.С., Султанов Ю.І., Тихомирова Л.В., Єременко О.В., Пацаповська Л.І. та ін. Мета курсової дослідити питання падіння моралі у творчості Оноре де Бальзака (на основі творів з "Людської комедії": "Батько Горіо" і "Гобсек"). Завдання курсової роботи полягають у : 1) вивченні циклу соціальних романів О.Бальзака "Людської комедії": структури та теми падіння моралі в цьому циклі; 2) дослідженні одного із ключових творів "Людської комедії" "Батько Горіо" та основні сюжетні лінії; 3) розгляді теми влади золота та її філософію в повісті і "Гобсек"; 4) визначенні причин трагедії батька Горіо; 5) ознайомленні з темою морального падіння Ежена де Растіньяка; 6) аналізі образу Гобсека. Об'єктом вивчення курсової роботи є романи О.Бальзака "Батько Горіо" і "Гобсек", а предметом - падіння моралі. Курсова робота складається з двох розділів. В першому розглядається "Людська комедія" в загальному і тема падіння моралі в ній, та романи "Батько Горіо" і "Гобсек" конкретно. В другому розділі розглядається тема падіння моралі в образах батька Горіо, Е. Растіньяка та Гобсека. При написанні курсової роботи використано такі методи: аналіз,порівняння,протиставлення,спостереження. Курсову роботу можна використати при написанні наукової роботи, підготовці до семінарських занять,лекцій,рефератів. Розділ 1 Тема морального розладу і деградації суспільства в "Людській комедії" Оноре де Бальзака.
Завдання: Виявлення художньої деталі, аналіз твору „Євгенія Гранде”, дослідження тексту та підтексту.
 
І. Вплив біографії на творчість великого письменника
Оноре Бальзак народився 20 травня 1799 року в місті Турі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Роль художньої деталі у романі Оноре де Бальзака „Євгенія Гранде”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок