Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Макроекономіка -> Система контролю за видатками

Система контролю за видатками

Назва:
Система контролю за видатками
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,28 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему:
“Система контролю за видатками”
 


Зміст
Вступ…………………………………………………………………………………………………………….3
1. Поняття та значення видатків бюджету України.Їх класифікація…………..5
2. Органи державного фінансового контролю України…………………………….16
3. Організація контролю за видатками у системі казначейства………………..22
4. Зарубіжний досвід організації державного фінансового контролю…….29
Висновок……………………………………………………………………………………………………..33
Список використаної літератури………………………………………………………………..35


Вступ
Бюджет завжди був важливим інструментом впливу на розвиток економіки та соціальної сфери. За ринкових умов господарювання він не повинен втрачати своєї ролі в економічному розвитку держави. Для стабілізації економіки та розвитку підприємництва потрібна фінансова допомога держави у вигляді бюджетних субсидій, субвенцій. Необхідність існування державного сектора економіки і бюджетного фінансування є об'єктивною і незаперечною, про що свідчить також досвід розвинутих країн світу. Видатки бюджетів на розвиток економіки повинні спрямовуватися насамперед на стабілізацію економіки, створення необхідних умов для зростання економічного потенціалу держави.
Темою написання курсової роботи є “Система контролю за видатками”.
Мета курсової роботи : розкрити сутність організації контролю за видатками у бюджетній сфері .
Серед основних завдань можна виділити наступні:
1) Розкрити суть та значення видатків бюджету України.
2) Ознайомитися з роботою органів державного фінансового контролю.
3) Засвоїти порядок проведення контролю за видатками у системі казначейства.
4) Проаналізувати зарубіжний досвід організації державного фінансового контролю .
Об'єктом написання роботи є видатки бюджету, що спрямовуються на здійснення програм та заходів, передбачених відповідним бюджетом.
Організація конторолю потребує чіткого визначення суб'єкта контролю. В системі державного фінансового контролю - це міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, які наділені повноваженнями на здійснення фінансового контролю, їх самостійні контрольно-ревізійні підрозділи або інші підрозділи (особи), які наділені такими повноваженнями.
В умовах реформування економічних відносин у напрямі ринкових перетворень в Україні особливо актуальним є питання вдосконалення управління фінансовими та економічними прцесами, важливою функцією якого є котроль. Саме за допомогою фінансового контролю держава вирішує такі важливі питання, як формування, розподіл, перерозподі, а також ефективне використання коштів бюджетів всіх рівнів.
За своєю сутністю фінансовий контроль – це комплекс заходів, які здійснює держава для забезпечення ефективного використання державних фінансових ресурсів в інтересах суспільства, з метою успішного досягнення поставлених цілей та завдань.


1. Поняття та значення видатків бюджету України. Їх класифікація
Видатки бюджету згідно з Бюджетним кодексом - це кошти, що спрямовуються на здійснення програм та заходів, передбачених відповідним бюджетом, за винятком коштів на погашення основної суми боргу та повернення надміру сплачених до бюджету сум. Бюджетні установи витрачають бюджетні кошти відповідно до кошторисів доходів та видатків, що складаються за функціями з деталізацією за економічними кодами бюджетної класифікації.
Залежно від економічного змісту видатки бюджету поділяються на поточні та видатки розвитку, їх групування встановлюється за економічною класифікацією видатків бюджету.
До поточних видатків бюджетів належать видатки, які забезпечують поточне функціонування органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бюджетних установ та організацій, надання державою міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам і окремим галузям економіки у формі дотацій та субвенцій на поточне функціонування. Видатки розвитку або капітальні видатки- це видатки, що забезпечують інноваційну й інвестиційну діяльність, зокрема фінансування капітальних вкладень виробничого і невиробничого призначення; фінансування структурної перебудови народного господарства; кошти, що надаються як бюджетні позички на інвестиційні цілі юридичним особам; видатки, при здійсненні яких створюється або збільшується майно, що знаходяться у власності держави або органів місцевого самоврядування; субвенції та інші видатки, пов'язані з розширеним відтворенням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Система контролю за видатками

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок