Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Макроекономіка -> Інфляція, її шкідливий вплив на економіку різних країн та України окремо; антиінфляційнї заходи.

Інфляція, її шкідливий вплив на економіку різних країн та України окремо; антиінфляційнї заходи.

Назва:
Інфляція, її шкідливий вплив на економіку різних країн та України окремо; антиінфляційнї заходи.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,26 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова з макроекономіки
Інфляція, її шкідливий вплив на економіку різних країн та України окремо; антиінфляційнї заходи.


План
Вступ …………………………………………………………………6
Інфляція. Поняття, сутність, наслідки…………………………..7
Сутність інфляції. Її типи та види………………………...7
Причини та наслідки інфляції…………………………….12
Інфляційні процеси в Україні…………………………………..16
Аналіз динаміки інфляції в Україні в 1991 – 2003 р…….16
Соціально – економічні наслідки інфляції……………….19
Шляхи подолання негативних наслідків інфляції, антиінфляційні заходи……………………………………………26
Висновок……………………………………………………………...32
Бібліографія…………………………………………………………..34
Реферат
32 сторінки
2 таблиці
7 малюнків
Мета курсової роботи – визначити поняття інфляції, її основні типи, види та наслідки; визначити темпи інфляції в Україні протягом 1991 – 2003 р.р.; виявити шляхи подолання інфляції в Україні.
Об‘єкт курсової роботи – інфляція, її шкідливий вплив на економіку різних країн та України окремо; антиінфляційнї заходи.
Актуальність цієї курсової роботи полягає в тому, що головним завданням економістів усього світу вже протягом багатьох років є швидке подолання темпів інфляції. Для України, як молодої країни з економікою що розвивається, з моменту отримання нею незалежності, питання інфляції виступає особливо гостро. Тому багато економістів України вже протягом 12 років шукають методи її подолання. В цій роботі наведено декілька прикладів подолання інфляції (як закордонних так і вітчизняних), а також пояснено зміст цього економічного феномену.
ІНФЛЯЦІЯ, БАЗОВА ІНФЛЯЦІЯ, ГАЛОПУЮЧА ІНФЛЯЦІЯ, ПОМІРНА ІНФЛЯЦІЯ, ГІПЕРІНФЛЯЦІЯ, НОРМАЛЬНА ІНФЛЯЦІЯ, ІНДЕКСИ ЦІН.
Вступ
Найефективнішим індикатором “здоров’я” єкономіки країни є її фінансовий стан. Адже фінансова система не лише забеспечує необхідні взаємозв’язки в економіці, вона є одним з найдійовіших інструментів макроекономічного регулвання, інструментом, за допомогою якого уряди країн мають змог регулювати економічний розвиток. Саме тому діяльність уряду кожної країни спрямована на забеспечення стабільності фінансово-кредитної системи та фінансового стану в цілому. Запорукою цього, крім усього іншого, має бути стан “керованості” інфляційними процесами. Необхідність цього викликана тим, що інфляція призводить не лише до тяжких соціально-економічних наслідків. За умов інфляції втрачається єфективність дії та відбувається деформація інструментів макроекономічного регулювання.
Особливо виразно деформація економічних механізмів проявляється в умовах гіперінфляції. В економічній науці вважається, що інфляція переходить у гіперстадію за умов перевищення швидкості зростання цін 50% за місяць. Прикладом тому є Німеччина 1920-1923 рр., Австрія 1921-1922 рр., Росія 1921-1924 рр., Греція 1943-1944 рр., латиноамериканські країни 1970-1980 рр. Інфляція в Угорщині після Другої світової війни була найсильнішою з усіх, які відомі історії світової економіки. З червня 1946 р. були випущені банкноти на сумму в егімільярд більйонів (один мільярд мільярдів) . у червні 1946 р. золотий пенге 1931р. випуску коштував 130 трильйонів паперових пенге.
Сучасній інфляції властивий ряд відмінних особливостей: якщо раніше інфляція носила локальний характер, то зараз – повсюдний, всеосяжний; якщо раніше вона охоплювала більший і менший період, тобто мала періодичний характер, то зараз – хронічний; сучасна інфляція знаходиться під впливом не тільки грошових, але і негрошових чинників. Отже, сучасна інфляція випробовує вплив багатьох чинників.
1.Інфляція. Поняття, сутність, насдідки.
Сутність інфляції. Її типи та види.
Інфляція, як специфічна особливість грошей, виникла багато столітть тому. Вважається, що її поява пов‘язана з першим періодом виникнення грошей. Саме поняття “інфляція” (від лат. inflatio - вздуття) вперше стало використовуватися у Великобританії та Франції. В економічній літературі воно виникло на початку XX століття.
У світі майже немає країн, де б у другій половині XX cт. не існувала інфляція.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Інфляція, її шкідливий вплив на економіку різних країн та України окремо; антиінфляційнї заходи.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок