Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Макроекономіка -> Основні види інвестицій та шляхи їх залучення в економіку України

Основні види інвестицій та шляхи їх залучення в економіку України

Назва:
Основні види інвестицій та шляхи їх залучення в економіку України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,84 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
К У Р С О В А Р О Б О Т А
На тему: “Основні види інвестицій та шляхи їх залучення в економіку України”


План:
Вступ
Інвестиції
Основні поняття інвестицій
Методи залучення інвестицій в економіку України
Приватизація – процес реформування власності
Приватизація як один із шляхів залучення інвестицій в Україну в період переходу до ринкової економіки
Способи продажу пакетів акцій підприємств в ході приватизації
Інші способи залучення інвестицій в економіку України
Продаж акцій на міжнародних тендерах
Перехід до бездокументарної форми випуску цінних паперів
Розміщення акцій українських підприємств на міжнародних ринках
Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства
2.1. Основні показники фінансово-господарської діяльності підприємства
2.2. Оцінка платоспроможності підприємства та ліквідності його активів
2.3. Рентабельність
2.4. Аналіз структури капіталу
Знос основних фондів
Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства хімічної промисловості “Дихлофос”
3.1. Розрахунки фінансово-господарської діяльності підприємства
3.2. Фінансово-господарська діяльность підприємства у динаміці (графіки)
Висновок
Вступ.
Інвестиційна діяльність в той чи іншій мірі властива будь-якому підприємству. Прийняття інвестиційного рішення неможливе без врахування наступних факторів: вид інвестиції, вартість інвестиційного проекту, альтернатива доступних проектів, обмеження фінансових ресурсів, доступних для інвестування, ризик, пов’язаний з прийняттям того чи іншого рішення і т.д.
Причини, що зумовлені необхідністю в інвестиціях, можуть бути різними, але в цілому їх можна розділити на три види: поновлення наявної матеріально-технічної бази, збагачення обсягів виробничої діяльності, освоєння нових видів діяльності. Ступінь відповідальності за прийняття інвестиційного проекту в рамках того чи іншого напрямку різна. Так, якщо мова іде про заміну наявних виробничих потужностей, рішення може бути прийнято достатньо безболісно, тому що керівництво підприємства ясно представляє собі, в якому обсязі та з якими характеристиками необхідні нові основні ресурси. Задача ускладнюється, якщо мова іде про інвестиції, пов’язані з розширенням основної діяльності, оскільки в цьому випадку необхідно врахувати цілий ряд нових факторів: можливість зміни положення фірми на ринку товарів, доступність в додаткових матеріальних обсягах, трудових та фінансових ресурсах, можливість освоєння нових ринків та інші.
Важливим є питання про розмір інвестицій. Так, рівень відповідальності, пов’язаної з прийняттям проектів вартістю 1 млн.грн. та 100 млн.грн., різний. Тому повинна бути різна глибина економічного аналізу проекту, який слід виконати перед прийняттям заключного рішення. Крім того, в багатьох фірмах практика диференціації права прийняття рішення щодо інвестиційного проекту стає звичним явищем. Це обмежує максимальну величину інвестицій, в рамках якої, той чи інший керівник може приймати рішення самостійно.
Нерідко рішення повинні прийматися в умовах, коли в наявності є ряд альтернативних або взаємонезалежних проектів. В цьому випадку необхідно зробити вибір одного чи декількох проектів, за їх критеріями. Ми бачимо, що таких критеріїв може бути декілька, а ймовірність того, що один проект буде найкращим за всі інші по всім критеріям, як правило, значно менше одиниці.
В умовах ринкової економіки можливостей для інвестування багато, але будь-яке підприємство має обмежені вільні фінансові ресурси, доступні для інвестування. Тому постає задача оптимізації інвестиційного портфеля.
Дуже важливим є фактор ризику. Інвестиційна діяльність завжди відбувається в умовах невизначеності, ступінь якої може сильно коливатись. Так, в момент придбання нових основних ресурсів не завжди можна точно передбачити економічний ефект від цієї операції. Тому нерідко рішення приймаються на інтуїтивній основі.
Прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, базується на використанні різних формалізованих та неформалізованих методах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Основні види інвестицій та шляхи їх залучення в економіку України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок