Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Макроекономіка -> Організація митного контролю та здійснення митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон.

Організація митного контролю та здійснення митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон.

Назва:
Організація митного контролю та здійснення митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,95 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Організація митного контролю та здійснення митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон.


Зміст
Вступ...........................................................................................................
Принципи організації митного оформлення і митного контролю
товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон.............................................................................................................................
Основні напрями організації митного контролю і митного оформлення...
Порівняльний аналіз статей діючого та нової редакції митного кодексів..........................................................................................................................
Висновок..............................................................................................................................
Перелік посилань.............................................................................................................. |
3
6
13
21
22
24


Вступ.
Адміністративна реформа, що зараз відбувається в нашій країні, спонукає подальше вдосконалення існуючої системи контрольно-наглядових та правоохоронних органів, перегляд їх завдань і вповноважень, покращення механізму взаємодії та співпраці між ними.
Історія митної справи в Україні налічує не одне століття, але початок повноцінного розвитку зазначеного виду державної діяльності можна пов’язувати лише з 1991 р. Саме з цього періоду, коли наша молода країна набула незалежність, розпочинаються процеси становлення митної служби України у якості повноцінної державної структури, що виконує завдання забезпечення економічної безпеки і суверенітету держави.
За неповні вісім років свого самостійного функціонування неодноразово вдосконалювалася система та структура Держитслужби України. Президентом, Верховною Радою та Урядом України вживалися кроки, спрямовані на покращення умов проходження служби в митних органах, поліпшення матеріально-технічного забезпечення, соціального та правового захисту працівників. На даний час не можна говорити про остаточне вирішення усіх організаційних проблем цієї структури, процес її становлення продовжується, на порядку денному залишаються рецидиви старих нерозв’язаних проблем.
Однією з таких проблем є відсутність чіткого правового визначення статусу Держслужби.
Митні органи сьогодні забезпечують контроль більш ніж 8 тисяч км митного кордону ( з них 2252 км в акваторії Чорного моря і Азовського морей). В країнах, в яких відбувається становлення ринкової економіки, митні органи традиційно розглядаються в якості стабільного джерела грошових надходжень до бюджету. Україна не є виключенням з цього правила: в 1998 р. митними органами до Держбюджету спрямовано платежів на загальну суму 3 млрд. 42 млн. гривен, що склало 14 відсотків Держбюджета. Цей показник свідчить, з одного боку, про значну роль митної політики в державі, а з другого – про досить велику ще залежність бюджету від зовнішньоекономічної діяльності.
Угоди про вільну торгівлю між країнами – членами СНД, а також існування пільг, передбаченим чинним законодавством України ( поставки в межах кредитних ліній під гарантією Кабінету Міністрів; ввезення товарів, як іноземних інвестицій, гуманітарна допомога) виводяться з-під дії механізмів та тарифного регулювання значну частку імпорту: реально ввізне мито зараз стягується з близько 40% імпорту.
Стабільність митного законодавства, швидкість та простота митного оформлення вважаються обов’язковими передумовами для забезпечення привабливого інвестиційного клімату. Створення сприятливих умов для ведення зовнішньоекономічної діяльності вимагають уніфікації митного законодавства з чинними в міжнародній практиці нормами і стандартами. Основою такого законодавства є новий Митний Кодекс України. Його проект 16 грудня 1998 р. був прийнятий Верховною Радою України в першому читанні.
На думку міжнародних фахівців в області митної справи проект Кодексу відповідає сучасним нормам і положенням, прийнятим в міжнародній практиці, ставить у рівні умови українських імпортерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота на тему: Організація митного контролю та здійснення митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок