Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Макроекономіка -> Організація митної діяльності ЗЕД підприємства

Організація митної діяльності ЗЕД підприємства

Назва:
Організація митної діяльності ЗЕД підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,81 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота
з дисципліни “Основи зовнішньоекономічної діяльності”
на тему:
Організація митної діяльності ЗЕД підприємства


Зміст
Вступ………………………………………………………..…………………...…3
Розділ І. Теоретичні засади організації митної діяльності в управлінні ЗЕД підприємства
1.Роль і значення організації митної діяльності в управлінні ЗЕД підприємства……………………………………………………………………….5
2.Документальне оформлення вантажів у ЗЕД……………………………...8
3.Митний тариф та митне оформлення товарів у експортно-імпортних операціях………………………………………………………………………….15
4.Митний контроль перевезення експортно-імпортних вантажів………...23
Розділ ІІ. Аналіз діяльності ВАТ “Алмазінструмент”
5.Характеристика і аналіз фінансового стану підприємства “Алмазінструмент”................................................................................................28
6.Аналіз зовнішньоекономічної діяльності підприємства “Алмазінструмент”…............................................................................................38
Розділ ІІІ. Шляхи вдосконалення чи покращення ЗЕД “Алмазінструмент”
7.Рекомендації і пропозиції щодо вдосконалення ЗЕД ВАТ “Алмазінструмент”……........................................................................................43
Висновок………………………………………………......................................46
Список використаних джерел…………………………………...................48
Додатки
Вступ
Еволюція розвитку міжнародних економічних відносин збігається з еволюцією розвитку та вдосконаленням системи регулювання даного виду взаємовідносин. Оскільки в сукупності міжнародних економічних відносин задіяні і взаємопов’язані інтереси не тільки різних соціальних груп та верств населення, а й різних країн, держава неминуче стає одним з основних суб’єктів регулювання даного виду взаємовідносин, а отже здійснюється зовнішньоекономічна діяльність, важливою частиною якої виступає митна діяльність, її організація.
Митна діяльність у ЗЕД на сучасному етапі є важливою ланкою в міжнародному співробітництві на національному та регіональному рівнях, зростає її роль у внутрішньоекономічних процесах однак спростерігається певна відсутність чіткого підходу до економічних відносин, повязаних з митною системою, її правильною організацією,що є важливим і для підприємства, яке займається ЗЕД.
Саме тому у даній курсовій роботі розглядатимуться основні теоретичні положення щодо організації митної діяльності у ЗЕД; як здійснюється митне оформлення, проводиться митний контроль за перевезенням вантажів; які фактори можуть впливати на митну організацію на підприємстві та інші.
Актуальність даної теми полягає в тому, що зовнішньоекономічна діяльність завжди була і залишається важливою складовою суспільного розвитку України, незважаючи на зміни в політичній ситуації, економічній кон'юнктурі та правовому середовищі країни, а зовнішньоекономічна діяльність підприємства залишається недостатньо висвітленою в літературі.
У даному дослідженні використано статистичний метод, графічний і табличний методу, метод абстрагування, порівняння і деталізації, системного підходу та метод математичного аналізу.
Метою дослідження є ознайомлення з теоретичними положеннями щодо здійснення митної організації на підприємстві, факторами впливу на її здійснення, шляхами вдосконалення митного процесу.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
- розкрити сутність та значення зовнішньоекономічної і само собою митної діяльності, її об’єкти та суб’єкти;
- дати характеристику структурі та процесу планування стратегії фірми на зовнішньому ринку;
- зробити оцінку і аналіз ЗЕД ВАТ “Алмазінструмент ”;
- визначити шляхи підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності даного підприємства. Предмет дослідження – організація митної діяльності ЗЕД підприємства.
Об’єктом дослідження вибрано ВАТ “Алмазінструмент”, яке безпосередньо займається зовнішньоекономічною діяльністю, і питання організації митної діяльності є достатньо актуальним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Організація митної діяльності ЗЕД підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок