Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Макроекономіка -> Нью-йоркський міжнародний фінансовий центр

Нью-йоркський міжнародний фінансовий центр

Назва:
Нью-йоркський міжнародний фінансовий центр
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,90 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Нью-йоркський міжнародний фінансовий центр
курсова робота з міжнародних економічних відносин


ЗМІСТ


Вступ
Актуальність теми дослідження. Економічна політика держави в основному здійснюється за допомогою грошових і фінансово-кредитних важелів, а фінансово-кредитна і грошова системи – один з тих секторів економіки, де найефективніше працюють ринкові механізми. Міжнародні валютно-фінансові і кредитні відносини – складова частина і одна з найбільш складних сфер ринкового господарства. У них фокусуються проблеми національної і світової економіки, розвиток яких історично йде паралельно і тісно переплітаючись. У міру інтернаціоналізації господарських зв'язків збільшуються міжнародні потоки товарів, послуг і особливо капіталів і кредитів.
Під впливом різкого розширення зовнішньоторговельних, науково-технічних і багатьох інших чинників і зв'язків функціонування міжнародних валютно-фінансових і кредитних відносин ускладнилося і характеризується частими змінами. Вивчення світового досвіду представляє великий інтерес, для вступу до Міжнародного валютного фонду (МВФ), групи Міжнародного банку реконструкції і розвитку (МБРР), Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), Всесвітньої торгової організації (ВТО) вимагаються знання загальноприйнятого цивілізованого кодексу поведінки на світових ринках валют, кредитів, цінних паперів, золота.
В результаті конкуренції склалися світові фінансові центри – Нью-Йорк, Лондон, Цюріх, Люксембург, Франкфурт-на-Майні, Сінгапур та ін. Світові фінансові центри – центри зосередження банків і спеціалізованих кредитно-фінансових інститутів, що здійснюють міжнародні валютні, кредитні і фінансові операції, операції з цінними паперами, золотом. Історично вони виникли на базі національних ринків, а потім – на основі світових валютних, кредитних, фінансових ринків, ринків золота.
Таким чином, викладене вище зумовлює актуальність дослідження курсової роботи.
Об’єктом дослідження курсової роботи є теоретичні засади міжнародних фінансів.
Предмет дослідження – Нью-Йоркський міжнародний фінансовий центр.
Метою курсової роботи є дослідження особливостей діяльності Нью-Йоркського міжнародного фінансового центру.
Мета роботи реалізується шляхом виконання таких завдань:
висвітлити розвиток процесів інтернаціоналізації як умови для появи міжнародних фінансових центрів;
охарактеризувати основні умови діяльності міжнародного фінансового центру;
дослідити особливості діяльності Нью-Йоркського фінансового центру.
Методологічну і методичну основу дослідження становлять сучасні теорії міжнародних фінансів. Організаційно-управлінські проблеми діяльності фінансових центрів відображено у публікаціях B.C. Будкіна, О.В. Бутенка, А.С. Булатової, Л.Н. Красавіної, О.І. Рогача, А.С. Філіпенка, Т.С. Шемета та ряду інших авторів.
Дослідження здійснене на основі системного підходу з використанням таких методів: структурного аналізу, порівняльно-географічного, історико-географічного, прогнозування.
Результати дослідження можуть бути використані при викладанні навчальних дисциплін "Міжнародні фінанси", "Міжнародні економічні відносини", "Міжнародні валютно-кредитні відносини" та ін.


Розділ 1. Розвиток процесів інтернаціоналізації як умови для появи міжнародних фінансових центрів
1.1. Чинники глобалізації світових фінансів
Одним із найважливіших чинників формування глобального фінансового середовища стала інтернаціоналізація господарського життя. Інтенсифікація економічних зв'язків між країнами, національними компаніями та активізація міжнародного виробництва ТНК потребували нового фінансового середовища. Це викликало, по-перше, якісні перетворення в міжнародних валютно-кредитних відносинах; по-друге, переплетіння та доповнення національних ринків позичкових капіталів; по-третє, інтеграцію та глобалізацію фондових ринків; по-четверте, величезні темпи зростання міжнародних банківських операцій, створення всесвітньої мережі філій транснаціональних банків.
Другим чинником, що зумовив глобалізацію світових фінансів, стало активне поширення науково-технічних досягнень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Нью-йоркський міжнародний фінансовий центр

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок