Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Макроекономіка -> Функціонування фондового ринку у біржовій торгівлі

Загрузка...

Функціонування фондового ринку у біржовій торгівлі

Назва:
Функціонування фондового ринку у біржовій торгівлі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,69 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Функціонування фондового ринку у біржовій торгівлі


план
ВСТУП с. 3
РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ ТА ЕКОНОМІЧНА ПРИРОДА БІРЖОВОЇ ТОРГІВЛІ с. 6
1.1. Поняття та ознаки біржової торгівлі с. 6
1.2. Функції, права та обов'язки біржі с. 8
1.3. Правила біржової торгівлі с. 10
РОЗДІЛ 2. ФУНКЦІОНУВАННЯ ФОНДОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ с. 13
2.1. Поняття фондового ринку та його учасники с. 13
2.2. Поняття та види цінних паперів с. 14
2.3. Професійна діяльність на фондовому ринку с. 27
2.4. Прийняття рішень на фондовому ринку та методи їх обґрунтування с. 36
РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ с. 39
ВИСНОВОК с. 46
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ с. 49


ВСТУП
У сучасних умовах розвитку ринкових відносин в Україні ринок становить систему товарно-грошових відносин виробників і споживачів матеріальних благ, що керується економічними законами попиту, пропозиції та конкуренції.
Сучасний світ характеризується високим поділом праці, в результаті чого обмін продуктами праці, торгівля стали суспільною необхідністю. Також важливу роль відіграє у процесі господарювання накопичення грошового капіталу. Самому процесу накопичення грошового капіталу передує етап його виробництва. Після того як горошовий капітал створений або вироблений, його необхідно розділити на частину, котра знову направляється у виробництво, і ту частину, котра тимчасово вивільняється. Остання, як правило, і представляє собою вільні грошові засоби виробництва підприємств і корпорацій, що акумулюються на ринку позичкових капіталів кредитно-фінансовими інститутами і ринком цінних паперів. Структура ринку позичкових капіталів складається в основному із двох елементів: кредитно-фінансових інститутів та ринку цінних паперів.
Виникнення та обіг капіталу, представленого у цінних паперах, тісно пов’язаний із функціонуванням ринку реальних активів, тобто ринку, на якому відбувається купівля-продаж матеріальних ресурсів. З появою цінних паперів (фондових активів) відбувається ніби-то роздвоєння капіталу. З однієї сторони, існує реальний капітал, представлений виробничими фондами, з іншої - його відображення у цінних паперах.
Цінні папери - документи встановленої форми з відповідними реквізитами,щопосвідчуютьгрошовіабоіншімайновіправа, визначаютьвзаємовідносини особи,яка їх розмістила (видала),і власника,та передбачають виконання зобов'язань згідно зумовами їх розміщення,а також можливість передачі прав, що випливають із цих документів, іншим особам.
Вивчення ринку цінних паперів має велике значення для вітчизняного права. Всі основні види цих паперів сприйняті українським законодавством і господарською практикою як складові частини фінансової і торгової техніки. Особливості ринкової економіки виявляються не стільки в самому механізмі функціонування різних цінних паперів, скільки в тих цілях, ради яких вони використовуються, і в тих межах, які створюються для їхнього звертання в умовах переважного значення народного господарства.
Ринок цінних паперів не в меншій, а, мабуть, в більшій мірі, ніж інші галузі цивілістики, є грунтом, на якому зростали численні а, інколи, дивні конструкції, відірвані від тієї практичної цілі, яка поставлена в цій галузі юридичної науки і законодавства. Дана робота робить спробу підійти до вчення про ринок цінних паперів як до проблеми пошуку правових способів вирішення певних практичних задач.
Поява цього різновиду капіталу пов’язана з розвитком потреби у залученні все більшого об’єму кредитних ресурсів внаслідок ускладнення та розширення комерційної та виробничої діяльності.. Таким чином, фондовий ринок історично починає розвиватися на основі позичкового капіталу, так як купівля цінних паперів означає не що інше, как передачу частини грошового капіталу у позику.
Головним завданням, яке повинен виконувати ринок цінних паперів являється, насамперед, забезпечення умов для залучення інвестицій на підприємства, доступ цих підприємств до більш дешевого, порівняно з банківськими кредитами капіталу.
Саме слово «фонд» широко використовується для визначення різних за змістом економічних понять, але найчастіше - для визначення суми грошових або матеріальних цінностей, що мають цільове призначення (основні та оботорні фонди, фонд заробітної плати, фонд розвитку виробництва, фонд накопичення, амортизаційний фонд, пенсійний фонд і т.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Курсова робота на тему: Функціонування фондового ринку у біржовій торгівлі

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок